Szczecin okazał się równie niegościnny co Niepołomice, bo tak fatalnej gry zespołu Piotra Stokowca nie widzieliśmy od pamiętnej porażki z 1-ligową Puszczą. Cóż, miejmy nadzieję, że ten kubeł zimnej wody wystarczy i kolejna rozmowa wychowawcza nie będzie konieczna. Tymczasem, sprawdźcie jak oceniliśmy występy naszych piłkarzy.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Oceny za Pogoń. Blamaż w Szczecinie

Na nic nie zdały się krzyki Petera Hyballi, Lechia ograła “Białą Gwiazdę” 2:0, skracając tym samym dystans do trzeciego w tabeli Rakowa do zaledwie trzech oczek. Świetny mecz rozegrał nasz kapitan, Flavio Paixao w tym samym czasie meldując się na podium obcokrajowców z największą ilością rozegranych spotkań w ekstraklasie, brawo! Sprawdźcie jak oceniliśmy występy naszych piłkarzy.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Oceny za Wisłę. Portugalska gwiazda przyćmiewa tę białą

Lechia zagrała dużo lepiej niż tydzień temu, stworzyła wiele dogodnych okazji strzeleckich, mimo to z Bielsko-Białej wróciła z zaledwie jednym punktem. A szkoda, bo nasi rywale z góry tabeli pogubili w tej kolejce punkty i można było znacząco uszczuplić ich przewagę. Zobaczcie jak oceniliśmy występy naszych piłkarzy.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Oceny za Podbeskidzie. Los daje, los zabiera..