Reprezentacja Polski stoi przed wielką szansą na wyjście z grupy podczas turnieju Euro2020. O godzinie 18:00, w Sankt-Petersburgu biało-czerwoni zmierzą się ze Szwecją. Łatwo oczywiście nie będzie, ale wiemy, jaka jest piłka nożna. My wierzymy, a czy Wy również? Pokażcie, że jesteście optymistami i obstawiajcie w naszym konkursie przygotowanym wspólnie z Fanstore Lechii Gdańsk.

Czytaj więcej: Konkurs meczowy [Szwecja vs. Polska] #EURO2020 #SWEPOL

Biało-Czerwoni w swoim drugim meczu na Euro2020 zagrają dzisiaj, o godzinie 21:00, w Sewilli z Hiszpanią. Jak wiemy, będzie to mecz o wszystko reprezentacji Polski na tegorocznym Euro. My wierzymy, a Wy? Pokażcie, że jesteście optymistami i obstawiajcie w naszym konkursie przygotowanym wspólnie z Fanstore Lechii Gdańsk.

Czytaj więcej: Konkurs meczowy [Hiszpania vs. Polska] #EURO2020 #ESPPOL

Traugutta 29 to już tylko wspomnienia i to szczególnie dla starszych kibiców Lechii Gdańsk. Dlatego też, by odświeżyć trochę waszą pamięć i zachęcić do poszukania w archiwum, przygotowaliśmy kilka konkursów dotyczących stadionu przy Traugutta 29. Mamy nadzieję, że taki cykl przypadnie Wam do gustu, u jednych odświeży wspomnienia, a tych wychowanych na nowym stadionie, w Letnicy, zachęci do zapoznania się z historią naszego domu. 

Czytaj więcej: Konkurs T29 #5