Skład: Lechia Gdańsk [GDA] | 2017/18 Ekstraklasa

2017/18 Ekstraklasa2017/18 Ekstraklasa

Lechia Gdańsk

 Bramkarz Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
1 Dušan Kuciak Słowacja Dušan Kuciak 21. maj 1985 30 30 0 0 2700 1 3 0 0 0 0
33 Oliver Zelenika Chorwacja Oliver Zelenika 14. maj 1993 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Maciej Woźniak Polska Maciej Woźniak 10. kwiecień 2001 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Damian Podleśny Polska Damian Podleśny 18. maj 1995 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 Obrońca Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
2 Mato Miloš Chorwacja Mato Miloš 30. czerwiec 1993 14 11 3 0 1047 0 0 0 0 0 0
3 Jakub Wawrzyniak Polska Jakub Wawrzyniak 07. lipiec 1983 18 18 0 4 1472 0 1 0 0 0 0
4 Gérson Guimarães Ferreira Júnior Brazylia Gérson Guimarães Ferreira Júnior 07. styczeń 1992 5 5 0 0 450 0 0 0 0 0 0
5 Steven Vitoria Kanada Steven Vitoria 11. styczeń 1987 8 7 1 0 642 0 2 0 0 0 0
13 Mateusz Lewandowski Polska Mateusz Lewandowski 18. marzec 1993 11 5 6 3 496 0 1 0 0 0 0
20 Adam Chrzanowski Polska Adam Chrzanowski 31. marzec 1999 6 6 0 0 540 1 3 0 0 0 0
22 Mario Maloča Chorwacja Mario Maloča 04. maj 1989 2 2 0 0 180 0 1 0 0 0 0
22 Filip Mladenović Serbia Filip Mladenović 15. sierpień 1991 8 5 3 4 395 0 0 0 0 0 0
23 Grzegorz Wojtkowiak Polska Grzegorz Wojtkowiak 26. styczeń 1984 13 12 1 2 1028 0 6 1 0 0 0
25 Michał Nalepa Polska Michał Nalepa 22. styczeń 1993 9 9 0 1 766 0 0 0 1 0 0
26 Błażej Augustyn Polska Błażej Augustyn 26. styczeń 1988 15 15 0 0 1350 2 4 0 0 1 0
30 João Aniceto Grandela Nunes Portugalia João Aniceto Grandela Nunes 19. listopad 1995 26 22 4 2 2064 0 6 0 0 0 0
41 Paweł Stolarski Polska Paweł Stolarski 28. styczeń 1996 21 20 1 6 1681 0 3 0 0 0 0
 Pomocnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
4 Aleksandar Kovačević Serbia Aleksandar Kovačević 09. styczeń 1992 2 0 2 0 41 0 0 0 0 0 0
6 Simeon Sławczew Bułgaria Simeon Sławczew 25. wrzesień 1993 21 18 3 4 1633 1 5 1 0 0 0
7 Miloš Krasić Serbia Miloš Krasić 01. listopad 1984 24 15 9 12 1282 1 0 0 0 0 0
9 Patryk Lipski Polska Patryk Lipski 12. czerwiec 1994 13 8 5 4 657 0 1 0 0 0 0
10 Sebastian Mila Polska Sebastian Mila 10. lipiec 1982 1 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
16 Ariel Borysiuk Polska Ariel Borysiuk 29. lipiec 1991 7 4 3 2 394 0 1 0 0 0 0
21 Sławomir Peszko Polska Sławomir Peszko 19. luty 1985 19 16 3 5 1463 3 4 0 0 0 0
27 Rafał Wolski Polska Rafał Wolski 10. listopad 1992 11 9 2 3 861 1 4 0 0 0 1
28 Flavio Paixão Portugalia Flavio Paixão 19. wrzesień 1984 27 24 3 9 2034 8 1 0 0 0 0
29 Karol Fila Polska Karol Fila 13. czerwiec 1998 1 0 1 0 5 0 0 0 0 0 0
31 Florian Schikowski Polska Florian Schikowski 10. czerwiec 1998 3 1 2 1 91 0 0 0 0 0 0
32 Mateusz Matras Polska Mateusz Matras 23. styczeń 1991 7 5 2 2 494 1 0 0 0 0 0
35 Daniel Łukasik Polska Daniel Łukasik 28. kwiecień 1991 27 25 2 8 2113 0 7 0 0 0 0
38 Milen Gamakov Bułgaria Milen Gamakov 12. kwiecień 1994 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 João Oliveira Szwajcaria João Oliveira 06. styczeń 1996 12 3 9 2 391 2 1 0 0 0 0
 Napastnik Data urodzenia Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Min. rozegrane GOL Żółta kartka 2 Żółta = Czerwona Czerwona kartka Bramka Samobójcza Wydarzenie
8 Romário Baldé Portugalia Romário Baldé 25. grudzień 1996 10 1 9 1 322 1 2 0 1 0 0
11 Grzegorz Kuświk Polska Grzegorz Kuświk 23. maj 1987 13 4 9 3 495 0 2 0 0 0 0
17 Lukáš Haraslín Słowacja Lukáš Haraslín 26. maj 1996 4 3 1 2 267 0 0 0 0 0 0
19 Marco Paixão Portugalia Marco Paixão 19. wrzesień 1984 27 27 0 6 2344 16 2 0 0 0 0
29 Mateusz Żukowski Polska Mateusz Żukowski 23. listopad 2001 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0

 Sztab Lechia Gdańsk [Lechia Gdańsk]

Członek sztabu  Data urodzenia Funkcja członka sztabu
  Piotr Nowak Polska Piotr Nowak Odszedł 05. lipiec 1964 (53) Pierwszy trener
  Adam Owen Walia Adam Owen 05. wrzesień 1980 (37) Pierwszy trener
  Piotr Stokowiec Polska Piotr Stokowiec 25. maj 1972 (45) Pierwszy trener
  Piotr Wiśniewski Polska Piotr Wiśniewski 11. sierpień 1982 (35) Asystent trenera
  Maciej Kalkowski Polska Maciej Kalkowski 18. lipiec 1974 (43) Asystent trenera
  Łukasz Smolarow Polska Łukasz Smolarow 14. maj 1984 (33) Asystent trenera
  Andrzej Woźniak Polska Andrzej Woźniak 23. październik 1965 (52) Trener bramkarzy
  Jarosław Bako Polska Jarosław Bako 12. sierpień 1964 (53) Trener bramkarzy
  Damian Korba Polska Damian Korba 27. październik 1993 (24) Trener przygotowania fizycznego
  Patryk Dittmer Polska Patryk Dittmer 04. wrzesień 1987 (30) Kierownik drużyny
  Robert Dominiak Polska Robert Dominiak 10. czerwiec 1970 (47) Koordynator sztabu medycznego

Wszystkie sezony Lechii