Colors: Blue Color

LechiaNet TV

 

Lechia.net TV nadaje już od 2003 roku!!!

Poniższy dział z filmami powstał w oparciu o zbiory LeszkaLV. To on od 2003 roku towarzyszył Lechii Gdańsk z kamerą na prawie każdym meczu i dzięki jego filmom, mogliśmy przeżywać marsz Biało-Zielonych praktycznie od A-Klasy do Ekstraklasy. Materiały tworzone przez Leszka, przez dobrych kilka lat przybliżały kibicom Lechii rozsianym po świecie klimat meczów od najniższych poziomów rozgrywek po Ekstraklasę.

Od 2010 Lechia.net TV zapełnia swoimi licznymi materiałami MirekS. Zapewne wielu z Was zauważa różnicę w materiałach obu wspaniałych filmowców dlatego pragniemy wytłumaczyć, iż na obecnym poziomie rozgrywek możemy dokumentować jedynie trybuny a nie jak wcześniej całość (szczególnie bramki).

W naszych zbiorach jest już ponad 1000 filmów, mamy więc nadzieję, że ta bogata kolekcja, która stale się powiększa, pozwala Wam wspominać niezapomniane chwile z meczów Lechii.

Portal Lechia.net jest dla Kibiców i to Wy go macie współtworzyć. Zachęcamy zatem do przesyłania, czy też udostępniania innych ciekawych materiałów wideo. Z miłą chęcią dołączymy je do naszej kolekcji. Szczególnie zachęcamy do tworzenia kompilacji naszych materiałów.

Dołącz do Nas!

Redakcja Lechia.net poszukuje do współpracy osoby, których pasją jest filmowanie lub obróbka materiałów wideo, w celu uwieczniania atmosfery panującej na trybunach i innych wydarzeniach dotyczących Kibiców Lechii Gdańsk. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z redakcją.

Lechia Gdańsk zremisowała z aktualnym liderem PKO BP Ekstraklasy Śląskiem Wrocław 1:1.  Bramkę dla biało-zielonych zdobył Sławomir Peszko. Dla pomocnika Lechii było to pierwsze trafienie w sezonie 2019/2020.

Dodaj komentarz

Rezerwy Lechii Gdańsk podejmowały na własnym boisku spadkowicza z III ligi Wierzyce Pelplin. Pomimo licznych okazji do rozstrzygnięcia wyniku spotkania na swoją korzyść ostatecznie lepsi okazali się goście, którzy skrzętnie wykorzystywali błędy biało-zielonych w defensywie. Lechia II Gdańsk - Wierzyca Pelplin 2:3 

Dodaj komentarz

W 2. kolejce IV Ligii "RWS Investment Group" podopieczni trenera Dominika Czajki podejmowali na wyjeździe zespół Jaguara Gdańsk. Obie drużyny stawały do tego meczu po tym jak w pierwszej kolejce uległy odpowiednio rezerwom Arki i GKS Przodkowo. Pomimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki biało-zieloni nie zdołali ostatecznie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Dodaj komentarz

- Ostatnio tak jest. W pierwszej połowie gramy sprawnie i energicznie, nieźle to wygląda. W drugiej, tak jak w większości meczów, cofamy się i jakoś tak naturalnie to przebiega, że staramy się bronić i kontrować rywala. Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ale piłkarsko prezentujemy się coraz lepiej -  powiedział po meczu obrońca biało-zielonych Błażej Augustyn

Dodaj komentarz

Dwa oblicza Lechii i tylko remis z Jagiellonią. W pierwszej połowie dobrze grała Lechia, w drugiej Jagiellonia. Nie może więc dziwić, że spotkanie zakończyło się remisem 1:1, natomiast w Gdańsku jest po tym meczu ogromny niedosyt, gdyż niewykorzystana została szansa na awans na trzecie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

W rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy Lechia Gdańsk po dogrywce przegrała na wyjeździe 1-4 (0-1, 1-2, 1-3) z duńskim Brøndbyernes IF i odpadła z rozgrywek. W pierwszym spotkaniu zdobywcy Pucharu Polski wygrali 2-1.Licznie do Danii przybyli kibice Lechii Gdańsk którzy w 1400 głów dopingowali swoją drużynę. Lechistów wsparli kibice Śląska Wrocław w liczbie 130 , 20 ze Stomilu, 2 z Rakowa, 22 z Gryfa i 2 z Czarnych Słupsk.

Dodaj komentarz

Lechia przegrała po dogrywce z Brøndby IF 1:4 i ostatecznie odpadła z eliminacji do Ligi Europy. Biało-zielonych pogrążył Jesper Lindstrøm, strzelec dwóch goli w dogrywce.

 Do Danii przybyła duża grupa kibiców z Gdańska.

 

Dodaj komentarz