Colors: Green Color

W kwietniu ubiegłego roku wystartowaliśmy ze Zrzutką, prosząc Was o wsparcie finansowe. To wtedy pandemia zaczęła zbierać żniwa w wielu branżach, w tym w reklamowej, co dotknęło również nas. Nie mogliśmy pozwolić sobie na zastój. Postawiliśmy więc poprosić Was o wsparcie i zebrać 15 tysięcy złotych, które pomogą nam zainwestować w sprzęt i funkcjonować przez jakiś czas.

Czytaj więcej: Zasil naszą Zrzutkę - wesprzyj niezależne dziennikarstwo!

Z każdym rokiem przybywa kibiców i sportowców Lechii Gdańsk, którzy dołączają do Sektora NIEBO. Szczególnie dzisiaj warto o nich pamiętać, ale oczywiście zachęcamy do odwiedzania grobów zmarłych i pamięci o nich przez cały rok. Na naszych stronach znajdziecie sylwetki blisko 100 kibiców oraz biogramy wszystkich piłkarzy i trenerów Lechii Gdańsk, które w przypadku śmierci danego sportowca, sukcesywnie uzupełniamy o informacje o miejscach ich pochówków.

Czytaj więcej: Pamiętajmy o zmarłych sportowcach i kibicach Lechii Gdańsk!

Nasi stali czytelnicy pewnie wiedzą, że od samego początku istnienia portalu (rok 2003) stawiamy na multimedia. Staramy się publikować zdjęcia i filmy z większości wydarzeń. Na naszym kanale na YouTube znajdziecie już ponad 1200 materiałów wideo. Zależy nam, byście o tym pamiętali i je oglądali. 

Czytaj więcej: Startuje Lechia.TV

Trwa przerwa w rozgrywkach. To idealny moment, by poszukać wśród kibiców świeżej krwi do pracy w redakcji. Tematów jest bardzo dużo. Nie planujemy zwalniać tempa. Chcemy być najlepszym źródłem informacji dla Kibiców Lechii Gdańsk. Jednak by móc działać, potrzebne są ręce do pracy. Może to właśnie ten moment, byś do nas dołączył i zaczął pisać, fotografować lub tworzyć materiały wideo.

Czytaj więcej: Wakacyjny nabór do Lechia.net