Witaj na stronie wyszukiwania wiadomości serwisu Lechia.net. Znajdziesz tutaj 14254 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Artykuły
Karolina Jaskulska
38

Przemysław Frankowski zagra z Argentyną

Przemysław Frankowski znalazł się w wyjściowym składzie na mecz Polska - Argentyna. Decydujące starcie grupowe Biało-Czerwonych rozpocznie się o 20:00. Czytaj więcej..

Artykuły
56

Piłkarze Lechii włączyli się do Szlachetnej Paczki

Lechia Gdańsk po raz kolejny włączyła się do akcji Szlachetna Paczka. W tym roku klub przygotował paczkę dla jednej z rodzin z gdańskiego Przymorza. Oprócz najważniejszych produktów piłkarze zapakowa Czytaj więcej..

Artykuły
117

Filip Koperski z golem w kadrze młodzieżowej

Filip Koperski zdobył bramkę w meczu reprezentacji U-19. Biało-Czerwoni wygrali z rówieśnikami z Malty 5:1. Czytaj więcej..

Relacje
Wojciech Małachowski
183

CLJ: Śląsk górą w meczu przyjaźni

O godzinie 12:30 drużyna U-19 podejmowała na wyjeździe Śląsk Wrocław.  Czytaj więcej..

Artykuły
152

Co z tymi młodzieżowcami? Lechia na 12. miejscu w Ekstraklasie

Lechia Gdańsk po rundzie jesiennej zajmuje 14. miejsce w tabeli. Gdańszczanie zgromadzili 17 punktów w 17 meczach. Nie najgorzej wyglądają też jeśli chodzi o limit minut  młodzieżowców, choć pat Czytaj więcej..

Nowości
246

Marek Janowski przeszedł na emeryturę

Legendarny pracownik klubu Marek Janowski przeszedł dziś na emeryturę. Pan Marek był związany z Lechią ponad 30 lat. Czytaj więcej..

Nowości
Piotr Rundsztuk
171

Grad goli w meczu Serbii z Kamerunem: Vanja Milinković-Savić z kolejnym występem w reprezentacji

Szalony mecz Serbii z Kamerunem, który dostarczył wiele zwrotów akcji i niesamowitych emocji. Po końcowym gwizdku emirackiego sędziego na tablicy wyników widniał wynik - 3:3.   28 listo Czytaj więcej..

Artykuły
201

Michał Nalepa: Wierzę, że sezon jest do uratowania [NASZA ROZMOWA]

Lechia Gdańsk zakończyła rundę jesienną na 14. miejscu. Teraz przed Biało-Zielonymi dwa miesiące przerwy w rozgrywkach, które wykorzystają zarówno na urlopy, jak i treningi. Porozmawialiśmy o minione Czytaj więcej..

Artykuły
111

Steven Vitoria w wyjściowym składzie na mecz z Chorwacją

Steven Vitoria po raz kolejny znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Kanady w meczu podczas mistrzostw świata w Katarze. O 17:00 Kanadyjczycy zmierzą się z Chorwacją, a więc faworytami Mario Czytaj więcej..

Artykuły
140

Polska wygrała z Arabią. Przemysław Frankowski z udziałem przy bramce

Reprezentacja Polski wygrała 2:0 z Arabią Saudyjską w drugim meczu grupowym na mistrzostwach świata w Katarze. Udział przy trafieniu Piotra Zielińskiego miał Przemysław Frankowski. Wychowanek Lechii Czytaj więcej..

Nowości
Michał Wróblewski
139

Przemysław Frankowski w podstawowym składzie reprezentacji Polski na mecz z Arabią Saudyjską

Przemysław Frankowski, wychowanek gdańskiej Lechii, decyzją Czesława Michniewicza znajdzie się w podstawowym składzie reprezentacji Polski w meczu z Arabią Saudyjską.  Czytaj więcej..

Artykuły
597

Wygrana Lechii z Gedanią

Lechia Gdańsk wygrała 1:0 z Gedanią Gdańsk w meczu sparingowym, rozgrywanym w formule 2x30 minut. Jedynego gola dla Biało-Zielonych zdobył Bassekou Diabate. Czytaj więcej..

Ultras Lechia
db
380

A ile to, tak właściwie, kosztuje?

W roku 2008 powstała grupa, która do dziś odpowiada za atmosferę na gdańskich trybunach, grupa Ultras Lechia Gdańsk. 15 lat szybko minęło, a wiele osób cały czas nurtuje pytanie, ile to kosztuje? Pon Czytaj więcej..

Nowości
216

Filip Mladenović oraz Vanja Milinković-Savić w pierwszym składzie Serbii

Filip Mladenović oraz Vanja Milinković-Savić znaleźli się w wyjściowym składzie reprezentacji Serbii na ostatni mecz pierwszej kolejki mundialu w Katarze. Serbowie zmierzą się z Brazylijczykami Czytaj więcej..

Komunikaty
243

Inauguracja rundy wiosennej 29 stycznia

Lechia Gdańsk poznała termin swojego pierwszego wiosennego spotkania. Biało-Zieloni zmierzą się 29 stycznia z Wisłą Płock. Początek o 17:30. Czytaj więcej..

Nowości
647

Steven Vitoria w pierwszym składzie na inaugurację mundialu

Steven Vitoria znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Kanady na inauguracyjny mecz mundialu w Katarze. Kanadyjczycy zmierzą się z Belgami. Początek meczu o 20:00. Czytaj więcej..

Artykuły
196

Podsumowanie rundy jesiennej

Za nami połowa sezonu 2022/23, nietypowo ponieważ w przerwie zimowej rozgrywane są mistrzostwa świata w Katarze. Na półmetku sezonu zostało rozegranych jak dotąd 305 meczów. Jedno zaległe spotkanie po... Czytaj więcej..

Komunikaty
501

Zimowe plany Lechii Gdańsk

Choć Lechia Gdańsk kilka dni temu zakończyła rundę jesienną, to piłkarze jeszcze przez kilka dni będą trenować. Trener Marcin Kaczmarek po meczu z Górnikiem zdradził plany drużyny na najbliższy czas. Czytaj więcej..

Artykuły
186

25 minut Przemysława Frankowskiego z Meksykiem

Przemysław Frankowski zagrał 25 minut w pierwszym meczu Polaków na mistrzostwach świata w Katarze. Polska bezbramkowo zremisowała z Meksykiem. Czytaj więcej..

Komunikaty
579

Jan Biegański wraca do Lechii!

Jan Biegański wraca do Lechii Gdańsk! Wypożyczenie pomocnika do GKS-u Tychy zostało skrócone i Janek od wiosny znów będzie występować w biało-zielonej koszulce! Czytaj więcej..

Komunikaty
189

Sławomir Czarniecki członkiem Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk

Z dniem 21 listopada 2022 r. Sławomir Czarniecki został powołany na funkcję członka Rady Nadzorczej Lechii Gdańsk SA. Czytaj więcej..

Nowości
MB
268

POMAGAMY. Zbiórka dla piłkarki Lechii

Piłkarka Lechii Gdańsk Wiktoria Krygier potrzebuje naszej pomocy. Dość nieszczęśliwie na zajęciach na uczelni zerwała więzadła krzyżowe. To jedna z najgorszych kontuzji, która może przytrafić się spo Czytaj więcej..

Relacje
232

CLJ: Porażka w debiucie Marka Zieńczuka

Nie udał się debiut Markowi Zieńczukowi. Lechia Gdańsk przegrała 0:4 z Rakowem Częstochowa w meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Czytaj więcej..

Nowości
757

Daniel Paraschiv trafi do Lechii Gdańsk?

Lechia Gdańsk jest zainteresowana pozyskaniem 23-letniego napastnika, Daniela Paraschiva - taką informację przekazał w niedzielę rumuński portal "ProSport". Rozmowy mają być zaawansowane i Lechia ma Czytaj więcej..

Foto
221

Lechia Gdańsk wygrała 2:1 z Górnikiem Zabrze w ostatnim meczu w 2022 roku. Zobaczcie, jak to spotkanie wyglądało oczami naszych fotoreporterów. Czytaj więcej..

Reprezentacja
Maks Karczewski
455

Na ich występy czeka cały świat! - piłkarze Lechii na mundialu

Już dziś rozpoczynają się mistrzostwa świata w Katarze, wydarzenie, na które czeka się z zapartym tchem przez 4 lata. O 17:00 rozpoczniemy walkę o najważniejsze trofeum na całym globie (nie wliczając Czytaj więcej..

Artykuły
db
277

Twitter po meczu z Górnikiem Zabrze

Z piekła do nieba. W ostatnim tegorocznym spotkaniu Lechia wygrała z Górnikiem Zabrze 2:1 po świetnej końcówce i opuściła strefę spadkową. Emocje już powoli opadają, tym razem w o wiele lepszych Czytaj więcej..

Artykuły
559

Łukasz Zwoliński: Swoje ego muszę schować do kieszeni

Łukasz Zwoliński był bohaterem piątkowego meczu z Górnikiem Zabrze. Wszedł z ławki rezerwowych i w ostatniej akcji zdobył zwycięskiego gola na wagę wyjścia ze strefy spadkowej. Po spotkaniu Łukasz po Czytaj więcej..

Statystyki
451

Będziemy tęsknić! - Oceny za Górnika

Będziemy tęsknić i to jest fakt, nawet gdybyśmy przegrali to spotkanie, to i tak prędzej, czy później byśmy wszyscy zatęsknili za tym naszym lechijnym klimatem. Jednak na pewno nie będziemy tęsknić z Czytaj więcej..

Nowości
382

Mario Maloča: Mam nadzieję, że to koniec tego fatalnego czasu dla Lechii

Lechia Gdańsk wygrała 2:1 z Górnikiem Zabrze i przerwę zimową spędzi na 14. miejscu. Jednym z bohaterów spotkania był Mario Maloča, który w 84. minucie zdobył bramkę na 1:1. Po spotkaniu Chorwat Czytaj więcej..