Liczby wyjazdowe Kibiców Lechii Gdańsk

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Lechia gra...

Pod tymi słowami może podpisać się wielu z nas. Kibice Lechii towarzyszą piłkarzom w Biało-Zielonych trykotach zarówno na meczach rozgrywanych w Gdańsku jak i na wyjazdach. Na tej podstronie zebraliśmy dane, w jakich liczbach kibice Lechii jeżdżą za swoją drużyną.

W dziale znajdziecie ilość kibiców Lechii na meczach wyjazdowych z wszystkich sezonów do których dotarliśmy. Każdą podstronę, celem urozmaicenia, powiązaliśmy dodatkowo z filmami, fotorelacjami, prasówką i biletami z danego sezonu. Liczymy również, że pomożecie nam stale rozbudowywać ten dział o wszelkie braki oraz być może wcześniejsze sezony.

Badając historię Lechii wiemy, że kibice towarzyszyli swojej drużynie podczas wyjazdów od samego początku. Nigdy chyba jednak do tej pory nikt tych danych nie zebrał. Jeżeli wśród naszych czytelników są osoby, które mogą się podzielić wiedzą na ten temat, zachęcamy do kontaktu z redakcją.

Czekamy również na wszelkie uwagi i sugestie do tego działu. Zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się błędy - dlatego piszcie.