Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy do naszego archiwum prasowego. Prezentujemy w nim największy w Polsce, a może i nie tylko, zbiór materiałów prasowych o Klubie Sportowym Lechia Gdańsk. Zebraliśmy tutaj wszelkie materiały, jakie udało nam się pozyskać od kibiców — kolekcjonerów oraz w wyniku własnej pracy przeglądając tysiące gazet.

D ział ten jest stale aktualizowany, gdyż dzięki naszej mrówczej pracy, ciągle docieramy do nowych źródeł. Po najnowszej aktualizacji (marzec'2019) znajdziecie tutaj 8000 artykułów prasowych poświęconych Lechii Gdańsk. Są to przeróżne materiały od zwykłych relacji meczowych, poprzez zapowiedzi, felietony, wywiady, informacje z innych sekcji czy przeróżne ciekawostki. Artykuły pochodzą z przeróżnych gazet ogólnokrajowych i lokalnych.

Jeżeli posiadacie jakieś materiały, które się tutaj nie znalazły, a uważacie, że powinny, prosimy o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu poszerzenia naszych zasobów.

Liczymy również, iż to archiwum będzie pomocne osobom zainteresowanym szczegółową historią naszego Klubu. Dodatkowo mamy cichą nadzieję, iż będzie przydatne podczas pisania monografii, której do tej pory jeszcze się nie doczekaliśmy.

Pragniemy również podziękować wszystkim, którzy udostępnili swoje materiały, gdyż bez ich pomocy nie byłoby możliwe stworzenie tak bogatego archiwum.

1951 - 1960