Rezultaty kolejki - Kolejka 9 (21.10.2023) |
sobota, 21.10.2023 - 9. Kolejka | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Lechia Gdańsk (k) | Victoria Niemcz (k) | _ - _ | |||
11:00 | Juventus Women Toruń | Medyk III Konin (k) | _ - _ | |||
11:00 | Chemik Bydgoszcz (k) | GOSRiT Luzino (k) | _ - _ | |||
11:00 | Słupczanka Słupca (k) | Victoria Sianów (k) | _ - _ | |||
11:00 | Potok Pszczółki (k) | LFA Szczecin (k) | _ - _ |
Tabela(e) |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Chemik Bydgoszcz (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | GOSRiT Luzino (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Juventus Women Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Lechia Gdańsk (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | LFA Szczecin (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Medyk III Konin (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Potok Pszczółki (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Słupczanka Słupca (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Victoria Niemcz (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Victoria Sianów (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Chemik Bydgoszcz (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | GOSRiT Luzino (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Juventus Women Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Lechia Gdańsk (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | LFA Szczecin (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Medyk III Konin (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Potok Pszczółki (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Słupczanka Słupca (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Victoria Niemcz (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Victoria Sianów (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pozycja | Zespół | M | Pkt | Zw | R | P | Br | Br | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Chemik Bydgoszcz (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | GOSRiT Luzino (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Juventus Women Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Lechia Gdańsk (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | LFA Szczecin (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Medyk III Konin (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Potok Pszczółki (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Słupczanka Słupca (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Victoria Niemcz (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
- | (1) | Victoria Sianów (k) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kwalifikacje LM | Liga Europejska | Spadek do I Ligi |
M = Rozegrane | Pkt = Punkty | Zw = Zwy. | R = Remisy | P = Przegr. | Br = Br. zdobyte | Br = Br. stracone |
« Start Poprz. kolejka 06 07 08 09 Następna kolejka Koniec »
|