2021/22 IV Liga, Gr. pomorska2021/22 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 12 (23.10.2021 - 24.10.2021)
1 Zespół(y) pauzujące Gedania Gdańsk Gedania Gdańsk
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gedania Gdańsk 11 27 8 3 0 38 14
2 bez zmian (2) Jaguar Gdańsk 11 27 8 3 0 20 6
3 bez zmian (3) Kaszubia Kościerzyna 11 20 6 2 3 24 21
4 bez zmian (4) Lechia II Gdańsk 10 19 6 1 3 26 15
5 bez zmian (5) Bytovia Bytów 10 18 5 3 2 18 16
6 bez zmian (6) Arka II Gdynia 10 17 5 2 3 20 15
7 bez zmian (7) Gryf Słupsk 11 17 5 2 4 26 22
8 bez zmian (8) Wierzyca Pelplin 10 16 5 1 4 16 16
9 bez zmian (9) Chojniczanka II Chojnice 11 15 4 3 4 26 20
10 bez zmian (10) Jantar Ustka 10 13 4 1 5 14 22
11 bez zmian (11) Anioły Garczegorze 10 13 4 1 5 9 22
12 bez zmian (12) Czarni Pruszcz Gdański 11 13 3 4 4 20 19
13 bez zmian (13) Grom Nowy Staw 11 13 4 1 6 21 22
- bez zmian (13) Pogoń Lębork 11 13 4 1 6 21 22
15 bez zmian (15) Gryf Wejherowo 11 13 4 1 6 17 20
16 bez zmian (16) Orkan Rumia 11 12 4 0 7 16 25
17 bez zmian (17) GKS Kowale 10 11 3 2 5 18 18
18 bez zmian (18) GOSRiT Luzino 10 11 3 2 5 16 18
19 bez zmian (19) Sparta Sycewice 10 10 3 1 6 9 15
20 bez zmian (20) Borowiak Czersk 10 10 3 1 6 14 22
21 bez zmian (21) MKS Władysławowo 10 4 1 1 8 9 28

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (6) Arka II Gdynia 5 13 4 1 0 15 7
2 bez zmian (2) Jaguar Gdańsk 5 13 4 1 0 11 4
3 awans (5) Bytovia Bytów 5 13 4 1 0 9 3
4 awans (8) Wierzyca Pelplin 5 12 4 0 1 10 6
5 spadek (3) Kaszubia Kościerzyna 6 12 4 0 2 10 11
6 spadek (1) Gedania Gdańsk 5 11 3 2 0 23 12
7 awans (9) Chojniczanka II Chojnice 5 11 3 2 0 17 6
8 spadek (7) Gryf Słupsk 5 10 3 1 1 14 9
9 spadek (4) Lechia II Gdańsk 5 10 3 1 1 12 7
10 awans (15) Gryf Wejherowo 5 10 3 1 1 11 8
11 spadek (10) Jantar Ustka 5 10 3 1 1 10 8
12 awans (19) Sparta Sycewice 5 10 3 1 1 7 5
13 bez zmian (13) Pogoń Lębork 6 10 3 1 2 14 8
14 spadek (13) Grom Nowy Staw 6 10 3 1 2 13 7
15 awans (20) Borowiak Czersk 5 9 3 0 2 7 8
16 spadek (12) Czarni Pruszcz Gdański 6 8 2 2 2 12 9
17 awans (18) GOSRiT Luzino 5 6 2 0 3 8 10
18 spadek (11) Anioły Garczegorze 5 6 2 0 3 5 10
19 spadek (16) Orkan Rumia 6 6 2 0 4 6 11
20 spadek (17) GKS Kowale 5 4 1 1 3 6 12
21 bez zmian (21) MKS Władysławowo 5 1 0 1 4 3 14

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Gedania Gdańsk 6 16 5 1 0 15 2
2 bez zmian (2) Jaguar Gdańsk 6 14 4 2 0 9 2
3 awans (4) Lechia II Gdańsk 5 9 3 0 2 14 8
4 spadek (3) Kaszubia Kościerzyna 5 8 2 2 1 14 10
5 awans (17) GKS Kowale 5 7 2 1 2 12 6
6 awans (11) Anioły Garczegorze 5 7 2 1 2 4 12
7 bez zmian (7) Gryf Słupsk 6 7 2 1 3 12 13
8 awans (16) Orkan Rumia 5 6 2 0 3 10 14
9 awans (18) GOSRiT Luzino 5 5 1 2 2 8 8
10 awans (12) Czarni Pruszcz Gdański 5 5 1 2 2 8 10
11 spadek (5) Bytovia Bytów 5 5 1 2 2 9 13
12 spadek (6) Arka II Gdynia 5 4 1 1 3 5 8
13 spadek (8) Wierzyca Pelplin 5 4 1 1 3 6 10
14 spadek (9) Chojniczanka II Chojnice 6 4 1 1 4 9 14
15 spadek (13) Grom Nowy Staw 5 3 1 0 4 8 15
16 spadek (13) Pogoń Lębork 5 3 1 0 4 7 14
17 awans (21) MKS Władysławowo 5 3 1 0 4 6 14
18 spadek (10) Jantar Ustka 5 3 1 0 4 4 14
19 spadek (15) Gryf Wejherowo 6 3 1 0 5 6 12
20 bez zmian (20) Borowiak Czersk 5 1 0 1 4 7 14
21 spadek (19) Sparta Sycewice 5 0 0 0 5 2 10



M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone