2020/21 IV Liga, Gr. pomorska2020/21 IV Liga, Gr. pomorska

  Rezultaty kolejki - Kolejka 20 (08.05.2021)
1 Zespół(y) pauzujące Kaszubia Kościerzyna Kaszubia Kościerzyna
Tabela(e)

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Stolem Gniewino 20 54 17 3 0 57 16
2 bez zmian (2) Kaszubia Kościerzyna 20 52 16 4 0 66 15
3 bez zmian (3) Jaguar Gdańsk 20 42 13 3 4 48 21
4 bez zmian (4) Anioły Garczegorze 20 34 11 1 8 38 28
5 bez zmian (5) Gedania Gdańsk 20 31 8 7 5 39 34
6 bez zmian (6) Pogoń Lębork 20 30 8 6 6 25 35
7 awans (8) GKS Kowale 20 29 7 8 5 33 38
8 spadek (7) Gryf Słupsk 20 28 8 4 8 42 29
9 awans (10) Wierzyca Pelplin 20 27 7 6 7 29 39
10 spadek (9) Chojniczanka II Chojnice 20 26 7 5 8 43 29
11 bez zmian (11) Lechia II Gdańsk 20 26 7 5 8 46 35
12 awans (13) Gwiazda Karsin 20 23 6 5 9 37 47
13 awans (16) Cartusia Kartuzy 20 23 6 5 9 26 37
14 spadek (12) Grom Nowy Staw 20 23 6 5 9 21 36
15 bez zmian (15) GOSRiT Luzino 20 22 4 10 6 23 33
16 spadek (14) MKS Władysławowo 20 22 6 4 10 22 39
17 awans (18) Arka II Gdynia 20 21 5 6 9 33 40
18 awans (19) Wda Lipusz 20 19 5 4 11 19 33
19 spadek (17) Powiśle Dzierzgoń 20 18 5 3 12 31 44
20 bez zmian (20) Jantar Ustka 20 18 4 6 10 33 48
21 bez zmian (21) Sokół Zblewo 20 11 3 2 15 27 62

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 awans (2) Kaszubia Kościerzyna 10 30 10 0 0 40 8
2 spadek (1) Stolem Gniewino 10 24 7 3 0 29 7
3 bez zmian (3) Jaguar Gdańsk 10 22 7 1 2 25 7
4 bez zmian (4) Anioły Garczegorze 10 21 7 0 3 24 10
5 awans (7) Gryf Słupsk 10 19 5 4 1 22 10
6 awans (8) GKS Kowale 10 19 5 4 1 22 14
7 awans (11) Lechia II Gdańsk 10 18 5 3 2 30 17
8 awans (10) Wierzyca Pelplin 10 18 5 3 2 20 13
9 awans (20) Jantar Ustka 11 17 4 5 2 25 18
10 spadek (9) Chojniczanka II Chojnice 10 16 5 1 4 26 11
11 spadek (5) Gedania Gdańsk 10 16 5 1 4 23 20
12 awans (19) Wda Lipusz 10 16 5 1 4 14 17
13 spadek (6) Pogoń Lębork 10 16 5 1 4 11 14
14 awans (18) Arka II Gdynia 10 15 4 3 3 24 20
15 spadek (13) Gwiazda Karsin 10 15 4 3 3 21 20
16 spadek (12) Grom Nowy Staw 10 14 4 2 4 11 14
17 bez zmian (17) Powiśle Dzierzgoń 10 13 4 1 5 16 14
18 spadek (16) Cartusia Kartuzy 10 13 3 4 3 14 16
19 spadek (14) MKS Władysławowo 10 12 3 3 4 11 15
20 spadek (15) GOSRiT Luzino 10 9 1 6 3 11 18
21 bez zmian (21) Sokół Zblewo 9 8 2 2 5 15 21

Pozycja   Zespół M Pkt Zw R P Br Br
1 bez zmian (1) Stolem Gniewino 10 30 10 0 0 28 9
2 bez zmian (2) Kaszubia Kościerzyna 10 22 6 4 0 26 7
3 bez zmian (3) Jaguar Gdańsk 10 20 6 2 2 23 14
4 awans (5) Gedania Gdańsk 10 15 3 6 1 16 14
5 awans (6) Pogoń Lębork 10 14 3 5 2 14 21
6 awans (15) GOSRiT Luzino 10 13 3 4 3 12 15
7 spadek (4) Anioły Garczegorze 10 13 4 1 5 14 18
8 awans (9) Chojniczanka II Chojnice 10 10 2 4 4 17 18
9 awans (16) Cartusia Kartuzy 10 10 3 1 6 12 21
10 spadek (8) GKS Kowale 10 10 2 4 4 11 24
- awans (14) MKS Władysławowo 10 10 3 1 6 11 24
12 spadek (7) Gryf Słupsk 10 9 3 0 7 20 19
13 spadek (12) Grom Nowy Staw 10 9 2 3 5 10 22
14 spadek (10) Wierzyca Pelplin 10 9 2 3 5 9 26
15 spadek (11) Lechia II Gdańsk 10 8 2 2 6 16 18
16 spadek (13) Gwiazda Karsin 10 8 2 2 6 16 27
17 awans (18) Arka II Gdynia 10 6 1 3 6 9 20
18 spadek (17) Powiśle Dzierzgoń 10 5 1 2 7 15 30
19 bez zmian (19) Wda Lipusz 10 3 0 3 7 5 16
20 awans (21) Sokół Zblewo 11 3 1 0 10 12 41
21 spadek (20) Jantar Ustka 9 1 0 1 8 8 30


  Grupa Mistrzowska    Grupa Spadkowa 

M = Rozegrane Pkt = Punkty Zw = Zwy. R = Remisy P = Przegr. Br = Br. zdobyte Br = Br. stracone