W dniu 17 grudnia 2021 r. spotkaliśmy się na tradycyjnym bożonarodzeniowym opłatku w sali Akwen w Gdańsku. Gośćmi honorowymi byli pani Janina Wolska i pan profesor Jerzy Grzywacz. Z uwagi na zaostrzenia nie mogliśmy zapełnić sali. Pani Janina i pan Jerzy podzielili się z nami opłatkiem i smutną opowieścią z lat okupacji niemiecko - sowieckiej.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe w Akwenie [zdjęcia]

W niedzielę 3 października, gdy cała Lechia żyła meczem z Legią Warszawa, dotarła do nas smutna informacja o śmierci Biało-Zielonego brata Andrzeja Wolszona. Otrzymaliśmy właśnie szczegóły dotyczące jego pogrzebu, prosimy o przekazanie ich znajomym, którzy nie śledzą informacji w internecie.

Czytaj więcej: Pogrzeb Andrzeja Wolszona

W tym roku mija 15. już rocznica, kiedy odszedł od nas Tadeusz 'Duffo' - nietuzinkowa postać, legenda gdańskiej Lechii, jeden z najbardziej aktywnych kibiców, inicjatorów odbudowy naszego klubu oraz, co warto podkreślić, bardzo mocno zaangażowany działacz opozycji antykomunistycznej w latach 80-tych ubiegłego wieku. Niestety odszedł od nas zbyt wcześnie, mając zaledwie 37 lat.

Czytaj więcej: Msza Św. w intencji Biało-Zielonego Sektora Niebo