W niedzielę w Sopocie odbył się kolejny sparing żeńskiej drużyny Lechii Gdańsk. Podopieczne trenera Roberta Bandrowskiego podejmowały Stomil Olsztyn U-17 i wygrały to spotkanie 2:1.

Na listę strzelców w niedzielnym spotkaniu w biało-zielonych barwach wpisały się Zuzanna Łachinowicz oraz Lidia Zakrzewska. Bramki padały w 25 oraz 85 minucie spotkania. Dla Stomilu chwile po zmianie stron trafiła Anna Gliszczyńska. 

Jak trener Robert Bandrowski ocenił grę swoich podopiecznych? Oto co napisał po spotkaniu na swoim profilu: -To był jeden z tych meczów, gdzie masz wiele sytuacji 100% a strzelasz z tego tylko dwie bramki. To jeden z takich meczów, gdzie niby taktycznie nie wyglądamy najlepiej, ale tracimy tylko jedną bramkę, bo na dużo więcej przeciwnikowi nie pozwalamy. W końcu to jeden z tych meczów, z których może nie jesteśmy szczególnie zadowoleni jeśli chodzi o naszą grę, ale jednak dochodzimy do groźnych sytuacji i wygrywamy mecz. Teraz analizujemy video z dzisiejszego meczu. Poprawimy co trzeba i na ligę za miesiąc musimy być już gotowi na 100%. - napisał trener biało-zielonych.

Przed zawodniczkami jeszcze miesiąc przygotowań przed startem rozgrywek. Pierwsze wiosenne spotkanie w III lidze rozegrają 27 marca.

 

 

 

źródło:własne

fot: trener Robert Bandrowski

Dodaj komentarz

Piłkarki Lechii Gdańsk z przytupem zakończyły rundę jesienną w III lidze kobiet. Dziewczyny podejmowały w sobotę u siebie Spójnię Białe Błota i wygrały aż 9:0! 

Zapraszamy do obejrzenia wideo z meczu, a w nim także wypowiedź trenera Biało-Zielonych Roberta Bandrowskiego.  

Dodaj komentarz

 

Piłkarki Lechii Gdańsk z przytupem zakończyły rundę jesienną w III lidze kobiet. Dziewczyny podejmowały w sobotę u siebie Spójnię Białe Błota i wygrały aż 9:0!

Już od początku meczu podopieczne trenera Roberta Bandrowskiego stwarzały sobie groźne sytuacje. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 4:0 dla gospodarzy, a po zmianie stron dziewczyny dołożyły kolejne pięć trafień i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:0. W sobotnie popołudnie do siatki rywalek trafiały: czterokrotnie Zuzanna Łachinowicz, dwukrotnie Ewelina Kulla oraz Weronika Szmatuła, a jedno trafienie dołożyła Katarzyna Sokołowska.

Po meczu tradycyjnie o krótki komentarz pokusił się trener Bandrowski: Mecz wygrany 9:0, a więc kolejne spotkanie gdzie zdobywamy sporo bramek i co ważne, nie tracimy żadnej. Kolejne trzy punkty stały się faktem, są one dla nas bardzo cenne, żeby czołówka nie odjechała. To dobra wiadomość i wszystkich nas to cieszy. Mecz zdecydowanie pod naszą kontrolą, nareszcie doprowadzaliśmy do sytuacji bramkowych, w taki sposób, w jaki to sobie zakładaliśmy przed meczem. Zresztą ten element ostatnio trenowaliśmy. Trzeba pamiętać też, że boisko przy Traugutta nie należy do największych, przez co jest tutaj dość ciasno. Trzeba więc mieć dobry pomysł taktyczny, żeby przedrzeć się przez często zagęszczoną obronę przeciwnika – dzisiaj udawało nam to się znakomicie. – podsumował trener.

Biało-zielone wygrywając 9:0 ze Spójnią Białe Błota, zakończyły rundę jesienną. W jedenastu spotkaniach zdobyły 22 punkty, co plasuje je na piątym miejscu. Do rozgrywek ligowych dziewczyny powrócą wiosną!

Lechia Gdańsk - Spójnia Białe Błota 9:0 (4:0)

Bramki: Łachinowicz (4), Kulla (2), Szmatuła (2), Sokołowska (1)

Skład: Palacios - Marcinkowska (Winter), Zakrzewska, Strumowska (Wojciechowska), Łapińska (Zatorska) - Lewna (Rzeppka), Formella, Szmatuła, Karwowska (Głodowska), Kulla (Sokołowska) - Łachinowicz

 

 

 

 

źródło: własne

Dodaj komentarz

Kobieca drużyna Lechii Gdańsk z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej. Jedną z ważniejszych zawodniczek w drużynie jest bramkarka – Karolina Palacios. Podopieczna trenera Bandrowskiego zgodziła się udzielić nam wywiadu, w którym opowiada o swojej piłkarskiej przygodzie oraz o bieżących rozgrywkach.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Karolina Palacios: Lechia jest mi chyba przypisana