Niestety nie sprawdziło się porzekadło, że „do trzech raz sztuka” i Biało-Zielone musiały uznać wyższość Pogoni Dekpol Tczew w trzecim starciu tych drużyn w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, z którą -  podobnie jak przed rokiem i dwa lata temu - przegrały 1:5. Jedyną bramkę dla Biało-Zielonych zdobyła Viktoriya Khuda.

Czytaj więcej: Wojewódzki Puchar Polski nie dla piłkarek Lechii

W niedzielne przedpołudnie piłkarki Lechii podejmowały na boisku w Sopocie 5. drużynę rozgrywek Victorię Niemcz. Biało-Zielone wysoko wygrały to spotkanie pokonując piłkarki Victorii 6:0. Na półmetku rundy jesiennej rozgrywek III ligi lechistki plasują się na 5. miejscu z dorobkiem dziewięciu punktów i taką samą stratą do prowadzących Starych Oborzysk.

Czytaj więcej: Wysoka wygrana piłkarek Lechii

W 3. kolejce spotkań piłkarki Lechii podejmowały na własnym boisku przedostatni zespół rozrywek Górniczą Konin. Biało-Zielone przekonująco wygrały to spotkanie, pokonując rywalki aż 6:0. Dwukrotnie na listę strzelczyń wpisywały się Viktoriya Khuda i Michalina Marcinkowska. Po jednym trafieniu zaliczyły Ewelina Kulla oraz Kalina Wiśniewska. 

Czytaj więcej: Wysoka wygrana piłkarek w 4. kolejce spotkań