Colors: Orange Color

Względem Serba gdański klub też ma zaległości finansowe, ale on nie nosi się z zamiarem składania jakichkolwiek pism do PZPN-u w celach późniejszego rozwiązania kontraktu. - Ciężko pracowałem, żeby być w tym miejscu. Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę być piłkarzem Lechii. Są jakieś zaległości finansowe, natomiast schodzą one u mnie na dalszy plan. Myślę tylko o boisku - przekonuje Żarko Udovicić.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Żarko Udovicić: Są zaległości, ale w moim przypadku finanse schodzą na dalszy plan

Superpuchar Polski rozgrywany w ubiegłą sobotę w Gliwicach był dla nas kibiców pierwszą możliwością wspierania naszej Lechii na szlaku w tym sezonie. W pociągu odjeżdżającym przed godziną 9 rano jak zawsze spotkać mogliśmy pełno znajomych twarzy, ludzi z różnych stron województwa, Starej Gwardii, ultrasów, pikników, januszy, całe nasze kibicowskie grono bez podziału na zawody, status społeczny czy życiowe perypetie.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Wywiad w Specu do Gliwic

Piłkarze Lechii cieszą się, że okres przygotowawczy już za nimi. W sobotę wreszcie czeka ich mecz o stawkę przy okazji starcia z Piastem Gliwice o Superpuchar Polski. Początek o godz. 20.30. - Dość tych treningów, zaczynamy walkę o trofea - podkreśla Michał Nalepa.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Michał Nalepa: Wystarczy już tych treningów, wreszcie gramy o stawkę

'Lechia powinna być promowana nie tyle jako klub piłkarski, co jako zjawisko społeczne. My to zjawisko chcemy bardzo rozszerzać na terenie Trójmiasta i okolic', opowiada Grzegorz Brudnik, świeżo upieczony szef działu PR’u i promocji w Lechii Gdańsk.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: 'Chcemy nauczyć ludzi, co to znaczy być lechistą' – wywiad z Grzegorzem Brudnikiem