Trochę się wszyscy napaliliśmy i przesadziliśmy z oczekiwaniami. Wróćmy na ziemię. Nie zaczynamy tej rundy dobrze i tylko ze słabym Śląskiem daliśmy radę grać przyjemnie dla oka. Reszta to był istny dramat. Podobnie było i w tym meczu, gdyż był on po prostu nieciekawy. Generalnie pisanie o tym spotkaniu to masochizm, więc zastosuję się tu do bezwzględnego minimum.

My trzymaliśmy piłkę, a Radomiak tworzył zagrożenie. Niestety, przeciwnik również nie grał dobrze, a brak kompetentnego sędziego kłuł w oczy. Koniec. Teraz zapomnijmy o tym, co stało się w tym miesiącu i myślmy jak pokonać Wisłę.

Dusan Kuciak - 5

Obronił jednego karnego, przy dobitce nie miał szans. Generalnie Radomiak nie dał mu dużo okazji na potencjalne interwencje, no i ten karny. Można się kłócić na temat tej decyzji, ale to na konto Kuciaka zostanie zapisana ta bramka.

Conrado - 4

Klasyka w wykonaniu Brazylijczyka. Solidnie, lecz bez rewelacji. Po prostu wpasował się w nieporadną tamtego dnia Lechię.

Mario Maloca - 3

Chodząca zagadka w tym meczu. Kilka fajnych piłek zagrał, jednak w defensywie był chaotyczny jak husky.

Michał Nalepa - 4

Tutaj było spokojniej, tylko bez żadnych pozytywów. Oczywiście środkowi obrońcy nie są do końca winni utraty bramek, ale gdy drużyna goni wynik, to liczy na swoich defensorów w rozegraniu. W tym przypadku tego zabrakło.

Filip Koperski - 1

Syndrom Żukowskiego - Aktywowany. Po obiecujących meczach musiał przyjść ten, gdzie młodzieżowiec Lechii zrobi kilkanaście błędów. To był ten dzień…

Maciej Gajos - 2

To on jest jednym z tych niedziałających trybików w środku. To jego KAPITALNE podanie sprawiło to że Radomiak stworzył zagrożenie, z którym nie poradził sobie Filip Koperski.

Jarosław Kubicki - 4

Wyglądał lepiej niż Gajos, był bardziej aktywny i więcej walczył. Niestety w tym występie zabrakło jakości piłkarskiej.

Piłkarz meczu

Marco Terrazzino - 5

Tutaj jakości było i zawsze jest zdecydowanie więcej. Niestety przeradzała się ona w nieudane akcje w wykonaniu Lechii. To nie zmienia faktu, że to do Niemca trafia wyróżnienie MVP.

Ilkay Durmus - 4

Chyba rywale zaczynają rozpracowywać Turka. Pomimo tego, że widać po nim, że się stara, to zbytnio nic z tego nie wychodziło. Podsumowaniem tego występu jest kapitalne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu Durmusa, gdzie podał piłkę idealnie do piłkarza Radomiaka.

Christian Clemens - 5

Bardzo solidny debiut! Widać po nim jakość i to, że nie przez przypadek grał kiedyś w Bundeslidze. Czekamy na więcej!

Flavio Paixao - 3

Słabo to wyglądało… Wyglądał jak odłączony od gry. Nie rozumiał się z kolegami z zespołu i przez to wychodziły takie sytuacje, jak ta gdzie Portugalczyk przepuścił piłkę, a za jego plecami był tylko piłkarz Radomiaka.

Rezerwowi

Bassekou Diabate - 2

Wielki powrót GIGA BASSA. Niestety, był wczoraj zagubiony i nie dał tego, na co liczyli wszyscy, czyli elementu zaskoczenia w atakach Lechii.

Łukasz Zwoliński - 2

Znów liczyliśmy na Zwolińskiego, a on nie dał nic. Dla włodarzy naszego klubu warto wspomnieć o tym, że dziś ostatni dzień okienka i może ktoś byłby chętny przełamać naszą niemoc strzelecką.

Rafał Pietrzak - 2

Poważnie zaczynam się zastanawiać, po co nam ten Pietrzak? Ostatni dobry występ lewy obrońca Lechii zaliczył chyba za czasów Piotr Stokowca. Po raz kolejny słabe spotkanie Rafała.

Kacper Sezonienko - 2

Zmiana ta w samych założeniach miała wprowadzić rozruch w ataku. W rzeczywistości okazało się, że Sezonienkę było widać jedynie przy stratach w środku pola.

Egzon Kryeziu - 3

Najlepsza zmiana w tym meczu, ale czy to jest jakieś wyróżnienie? Nie. Był trochę lepszy od Gajosa, ale wczoraj każdy byłby lepszy od byłego pomocnika Lecha.