Jeśli liga składałaby się tylko z Górnika Łęczna, to wygralibyśmy ligę bez żadnych problemów, posiadając dodatkowo miano najładniej grającego zespołu. To był po prostu bardzo dobry do oglądania mecz. Nie zdominowaliśmy totalnie ekipy z Łęcznej, ale gdy mieliśmy posiadanie, mieliśmy pomysł i wszystko jakoś wyglądało. Wynik końcowy to minimalny wymiar kary dla Górnika. Wiadomo to jest dopiero 14 drużyna w tabeli, ale po takim występie warto chwalić naszych piłkarzy.

Teraz liczymy na powtórzenie takiej gry w Warszawie!

Dusan Kuciak - 8

Raz nas uratował, czyli wykonał swoją robotę i to najważniejsze.

Conrado - 8

Jeden z najlepszych meczów Conrado. W defensywie bezbłędny, w ataku aktywny i zadziorny. W tym występie brakowało jedyne liczb!

Kristers Tobers - 8

Przestraszyłem się, gdy dostrzegłem Łotysza w składzie. W głowie od razu przypomniał mi się jego beznadziejny występ w meczu z Jagiellonią. Tym razem udało mu się zagrać praktycznie bezbłędnie i do tego zaliczyć kilka ważnych interwencji.

Michał Nalepa - 7

Klasyczny występ Nalepy. Wyglądał pewnie i był ostoją defensywy.

David Stec - 7

W jednej sytuacji mógł strzelić bramkę, ale strasznie chybił. Reszta meczu w jego wykonaniu solidna.

Jarosław Kubicki - 7

Wygraliśmy środek pola i to głównie jego zasługa. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Kubickiego!

Jakub Kałuziński - 9

Zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku! Jego gra robiła wrażenie. Nie bał się wchodzić w dryblingi, dużo widział i zaliczył bardzo ważną asystę.

Marco Terrazzino - 6

Liczyłem na więcej. Był trochę niewyraźny i cichy na boisku. Oprócz zagrania do Kubickiego nie przypominam sobie jego dobrego podania, czy dryblingu. Nie był kreatorem i miał szczęście, że obok grał kapitalny tego dnia Kałuziński.

Ilkay Durmus - 5

Koledzy grali, Durmus psuł. Zwykle było na odwrót. Kiepski mecz w wykonaniu Turka.

Christian Clemens - 7

Może to nie był idealny mecz Niemca, ale najważniejsze że wreszcie się przełamał. Może to będzie początek dobrej gry Clemensa.

Łukasz Zwoliński - 7

Bramka typu: I tak by wpadła, ale statystki podbudowane. Poza tym grał całkiem nieźle, często był pod grą i fajnie dyktował tempo akcji.

Rezerwowi

Kacper Sezonienko - 5

Słowo chaos to idealne podsumowanie tego występu Kacpra.

Rafał Pietrzak - 6

Został okradziony z asysty. Ciekawy pomysł z Pietrzakiem na skrzydle. Wydaje mi się, że jest to lepsza alternatywa na tą pozycję niż Conrado.

Maciej Gajos - 5

Nie zrobił większego wrażenia, przez co prawdopodobnie będzie musiał pogodzić się z rolą rezerwowego w najbliższym spotkaniu.

Flavio Paixao - 4

Wyglądał na zagubionego. W ciągu niewielu minut zaliczył wiele strat.

Egzon Kryeziu - 5

Wszedł I zszedł. Tyle.