Colors: Cyan Color

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie młodzi piłkarze Lechii początek sezonu 2020/21. W inauguracyjnym spotkaniu rezerwy biało-zielonych przegrały z Gedanią Gdańsk 2:4. W 57. minucie gospodarze prowadzili już różnicą czterech bramek, ale Lechii udało się trochę zmniejszyć rozmiary porażki za sprawą Ryszarda Sumińskiego i Mateusza Sadło.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Rezerwy Lechii przegrały z Gedanią

Po dramatycznym, pełnym zwrotów akcji finale Pucharu Polski piłkarze Lechii przegrali po dogrywce z Cracovią 2:3. Antybohaterem został Mario Maloca, który w podstawowym czasie gry osłabił swój zespół przez idiotyczną czerwoną kartkę. Gdańszczanie w dogrywce czekali na rzuty karne, jednak w 117. minucie krakowianie strzelili decydującego gola.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Cracovia wygrała Puchar Polski. Dramat Lechii

Nie wiemy czy dziś było Boże Narodzenie (chyba nie), czy był dziś Dzień Dziecka? Raczej też nie. Tym niemniej piłkarze Lechii postanowili podarować Cracovii prezent w postaci okazałego zwycięstwa i kolejnych trzech punktów. Przyjezdni wygrali 3:0, a biało-zieloni ani przez moment nie sprawiali wrażenia, że zależy im na wygranej. To był zwyczajny dramat. Tym samym Lechia praktycznie wypisała się z walki o wicemistrzostwo Polski.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: DRAMAT

Dwie bramki rezerwowego Łukasza Zwolińskiego pozwoliły Lechii wygrać na trudnym terenie w Białymstoku 2:1. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli gospodarze, w drugiej natomiast gdańszczanie zdecydowanie zdominowali to spotkanie. To trzecia wygrana biało-zielonych w grupie mistrzowskiej, dzięki której strata do drugiego Piasta Gliwice wynosi już zaledwie dwa punkty!

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Dublet Zwolińskiego, Lechia zdobyła Białystok!