Colors: Cyan Color

W pierwszym tegorocznym sparingu piłkarze Lechii wygrali z drugoligowym Sokołem Ostróda 3:0. Biało-zieloni byli zespołem zdecydowanie lepszym, od początku narzucili rywalowi swój styl gry i odnieśli pewne zwycięstwo. Wynik otworzył strzałem z rzutu karnego Flavio Paixao, a w ostatniej akcji pierwszej połowy Portugalczyk asystował przy trafieniu Kenny Saiefa. Na 3:0 podwyższył wprowadzony w drugiej połowie Jakub Arak.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Lechia pewnie ograła Sokół Ostróda

Piłkarze Lechii wygrali na wyjeździe z Cracovią 3:0, przełamując tym samym fatalną serię czterech kolejnych porażek. Błysnął przede wszystkim Rafał Pietrzak, autor gola bezpośrednio z rzutu wolnego i asysty przy trafieniu Macieja Gajosa w drugiej połowie. Cracovia od 80. minuty grała w osłabieniu, gdyż po drugiej żółtej kartce boisko opuścić musiał Michael Gardawski. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Jaroslav Mihalik.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Koncert Lechii i przełamanie w Krakowie

W poniedziałkowym meczu PKO Ekstraklasy piłkarze Lechii w beznadziejnym stylu przegrali z Wisłą Płock 0:1. To była kompromitacja. Najgorsza reklama polskiego futbolu, jaką tylko można sobie wyobrazić. To czwarta z rzędu porażka biało-zielonych. W dodatku bez strzelonego gola.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: WSTYD, KOMPROMITACJA