Sezon powoli zbliża się do końca. Za nami kolejny ligowy weekend. Przeczytajcie poniżej, jak sprawują się na wypożyczeniach Łukasz Zjawiński, Rafał Kobryń, Dominik Piła, Witan Sulaeman, Filip Dymerski, Miłosz Szczepański i Eryk Mirus.

Łukasz Zjawiński (Sandecja Nowy Sącz)

Czas gry: 46 minut

Rywal: Zagłębie Sosnowiec (3-3)

Osiągnięcia: 1 asysta

Mecz w cieniu skandalu, o którym już słyszał chyba każdy. Oczywiście chodzi o wypuszczenie na boisko piłkarza z kontuzją, by wymusić pieniądze z Pro Junior System. Ale jak w tym meczu spisał się Zjawiński? Różnie. Zaliczył asystę po bardzo ładnym strąceniu piłki głową do swojego kolegi z drużyny. Jednakże swoim błędnym zachowaniem sprokurował trzecią bramkę dla Zagłębia. Będąc w polu karnym, z piłką przy nodze, nie postanowił jej wybijać i oddał ją pod nogi Szymona Pawłowskiego, który wykonał bardzo dobry strzał z dystansu.

Rafał Kobryń (Sandecja Nowy Sącz)

Czas gry: 0 minut

Rywal: Zagłębie Sosnowiec (3-3)

Kobryń cały mecz spędził na ławce.

Dominik Piła* (Chrobry Głogów)

Czas gry: 90 minut

Rywal: Podbeskidzie Bielsko-Biała (1-3 P)

Niestety Chrobry przegrał swój ostatni mecz. Pomimo przewagi w strzałach i próbach ataków, to Podbeskidzie było bardziej konkretne. Sam Piła zagrał przeciętnie i mecz jest raczej do zapomnienia.

Miłosz Szczepański (Warta Poznań)

Czas gry: 56 minut

Rywal: Wisła Płock (0-3 W)

Osiągnięcia: 1 bramka

Głos Wielkopolski ocenił Szczepańskiego na 6, czyli najwyższą ocenę w ekipie Warty. Dodatkowo docenił go system przyznający oceny na SofaScore, który bazując na jego statystykach z tego meczu, ocenił go najlepiej na boisku. Zupełnie zasłużenie, już nawet nie patrząc na grę. Szczepański był bardzo aktywny i często atakował rywali pressingiem. Co najważniejsze zaczyna grać na poziomie, który prezentował w Rakowie. Oby utrzymał to w Lechii!!!

Witan Sulaeman (FK Senica)

W ciągu tygodnia Witan nie miał okazji zagrać w żadnym meczu.

Eryk Mirus (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

Czas gry: 0 minut

Rywal: Chojniczanka Chojnice (1-0 P)

Mirus znalazł się poza kadrą.

Filip Dymerski (Sokół Ostróda)

W ciągu tygodnia Dymerski nie miał okazji zagrać w żadnym meczu.

 

*Piła formalnie nie jest wypożyczony z Lechii, jednak już wiadomo, że trafi latem do Gdańska i warto go obserwować.