Marketing w Lechii w ostatnich kilku latach jest w bardzo słabej kondycji, takie są niepodważalne fakty. Widać to po spadającej frekwencji i sprzedaży klubowych gadżetów. Na całe szczęście nasz zarząd mocno skupił się na tym konkretnym aspekcie i rozpoczął swoje działania.

Tekst potraktuj jako satyrę :)

Akcja #PrzyjdźPókiMożesz

Pamiętacie akcję #TrzyDychyNaLechię, zapoczątkowaną przez kibiców? To już przeszłość. Swoją drogą nieudana i kosztowna przeszłość. Na całe szczęście w Lechii rozpoczynamy nową akcję #PrzyjdźPókiMożesz polega na zachęceniu kibiców na przyjście na mecze Biało-Zielonych, póki grają jeszcze w Ekstraklasie. Zimowe sparingi, ruchy transferowe, wszystko utwierdza nas w przekonaniu, że następny sezon spędzimy na drugim poziomie rozgrywkowym. Dlatego też nadszedł najwyższy czas, aby chodzić na mecze z zespołami z naszej polskiej czołówki, bo zaraz na nasz piękny stadion zaczną przyjeżdżać drużyny mniej atrakcyjne dla niedzielnego kibica. Nasz klub w tej akcji ewidentnie wzoruję się na Wiśle Kraków, której frekwencja przez długi czas nie była zadowalająca, a na koniec przygody z Ekstraklasą na trybunach pojawiał się komplet kibiców. Co najważniejsze, całe przedsięwzięcie nie jest kosztowne i wszyscy będą zadowoleni. Kibice będą na trybunach, a pieniądze w odpowiednich kieszeniach. Niesamowity układ.

Lechia MMA

Prawdziwa rewolucja nadchodzi. Po ogromnych sukcesach gal freak fightowych, Adam Mandziara stwierdził, że pora zrobić coś własnego. Tak można stwierdzić po tym, jak prowadzi swój medialny konflikt z mniejszościowymi udziałowcami, w szczególności z Dariuszem Krawczykiem. Osobiście czekam, aż któryś z Panów wreszcie powie słowa “oktagon zweryfikuje”. Wtedy też rozpoczniemy budowę karty walk złożonych z prezesów, piłkarzy, trenerów. Na przykład fajną kandydaturą mogłaby być walka Flavio Paixao - Tomasz Kaczmarek. Czekamy!!!

Takie działania są kreatywne i wzbudzą zainteresowanie wokół Lechii. Czekamy na dalszy rozwój klubowego marketingu!!!