Colors: Yellow Color

Motto Gdańska, wpisane w majestatyczny herb wielki miasta, które śmiało możemy sparafrazować do historii najnowszej Kacpra Urbańskiego. We włoskich i polskich mediach zrobiło się szumnie o transferze młodziutkiego gdańszczanina do Włoch. Kacper Urbański wychowanek Lechii Gdańsk został piłkarzem włoskiej Bolonii!

Czytaj więcej: NEC TEMERE, NEC TIMIDE - Ani zuchwale, ani bojaźliwie

Indonezja, a właściwie Republika Indonezji to wyspiarskie państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej oraz w Oceanii, zamieszkiwane przez ponad 260-milionową populację, co plasuje kraj nazywany 'Pierścieniem Ognia' na czwartym miejscu na świecie pod względem liczby zaludnienia. Nikogo nie powinno dziwić, że w miejscu o tak pokaźnej ilości mieszkańców pojawił się obiecujący piłkarz, nie tak dawno wymieniany w gronie największych talentów w świecie futbolu — Egy Maulana Vikri.

Czytaj więcej: Peleryna niewidka — Gdzie jesteś Egy?

Powoli dobiega końca sezon, który możemy przyrównać do parku rozrywki, i to parku w którym nie byliśmy od lat. Parku w którym przez ostatnie 3 tygodnie podopieczni Piotra Stokowca wrzucili nas na pędzący rollercoaster, i jak to zwykle bywa na takiej atrakcji - nie zabrakło zakrętów, wzniesień i szybkich spadków.

Czytaj więcej: Krajobraz po burzy

20 lipca ubiegłego roku Piotr Stokowiec po raz szósty wyprowadził swój zespół z szatni w charakterze pierwszego trenera. Wcześniej była to Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok i trzykrotnie z Zagłębie Lubin. To z Zagłębiem trener osiągnął swój jedyny jak do tej pory sukces, jakim było 3 miejsce w sezonie 2015/2016.

Czytaj więcej: Tour de Ekstraklasa