Colors: Yellow Color

Kilka dni temu Lechia Gdańsk ogłosiła pozyskanie czwartego nowego zawodnika w letnim okienku transferowym, którym okazał się Jakub Sypek, wypożyczony do gdańskiego klubu z Widzewa Łódź. Mimo ogromnych problemów ze skompletowaniem linii defensywy, Lechia zdecydowała się na wypożyczenie 22-letniego pomocnika, który wraz z Luisem Fernandezem może stworzyć naprawdę silny duet w rozgrywkach Fortuna 1 Ligii.

Czytaj więcej: Jakub Sypek – czy młody pomocnik pokaże w końcu swój talent?

Od kilku lat staram się zarazić biało-zielone środowisko corocznym świętowaniem urodzin Lechii Gdańsk. 7 sierpnia to najważniejsza data w dziejach naszego Klubu. Tego dnia w roku 1945 powstał KS BOP, który później zmienił nazwę na Lechia Gdańsk. Dzień ten powinien być corocznym świętem całego środowiska Lechii Gdańsk - sportowców, działaczy i kibiców. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak nie jest.

Czytaj więcej: Spotkajmy się na Mszy Św. za Lechię

Środa godzina 14:00, to nie najlepszy czas na oglądanie meczu na żywo. Większość z nas w tym czasie zaplanowane ma inne, ważniejsze, aktywności. Po spotkaniu dostaliśmy 5-minutowy skrót, który nie obrazuje wszystkiego, co mogliśmy zobaczyć na boisku. Jak wyglądała Lechia? Co ten mecz wniesie do naszej gry w lidze? Czas odpowiedzieć sobie na te pytania.

Czytaj więcej: Radunia - Lechia, na co warto zwrócić uwagę?