Colors: Yellow Color

Wczoraj na kanale YouTube: Meczyki miał swoją premierę magazyn, który był zapowiadany jako ciekawy szczególnie dla kibiców Lechii i rzeczywiście dało się stamtąd dowiedzieć paru interesujących rzeczy, a jako że nie każdy dysponuje czasem, by obejrzeć cały materiał, to zapraszam na pigułkę informacyjną, w której zebrałem najciekawsze rzeczy.

Czytaj więcej: Afery Mandziary, trenerzy i Pietrzak - pigułka informacyjna

Jako że niezmiennie od 3 miesięcy Lechia ma zamiar ściągnąć 2-3 zawodników a czasu coraz mniej. Zatem wyciągamy pomocną dłoń dla naszego zarządu i proponujemy piłkarzy, którzy spełniają wymogi, by trafić do naszego klubu. Oczywiście będzie to jak wróżenie z fusów, ale Lechia w ostatnich latach działa według pewnych schematów, więc można się wczuć w Sławomira Wojciechowskiego odpalającego wieczorem transfermarkta i szukającego wzmocnień.

Czytaj więcej: Przewidujemy nowe transfery do Lechii!!!

Kariera Janka z Lechią rozpoczęła się fenomenalnie. Trafił on do Gdańska zimą 2021 roku i od razu zawojował pierwszy skład. Nie zagrał tylko w trzech spotkaniach, a w pozostałych zaliczył 934 minuty. Jego występy mogły się podobać, a w letnim okienku kibice Lechii śmieli się, że to jedyny piłkarz w kadrze, na którym Lechia jest w stanie zarobić. Oczywiście było to raczej niemożliwe, bo grał u nas dopiero pół roku, ale z naszym zarządem nic nie wiadomo. Wtedy też mówiono o ponownym zainteresowaniu włoskich klubów (z którymi Lechia wcześniej wygrała walkę o pomocnika).

Czytaj więcej: Jan Biegański - niespełnione nadzieje?

7 sierpnia to najważniejsza data w dziejach naszego Klubu. Tego dnia w roku 1945 powstał KS BOP, który później zmienił nazwę na Lechia Gdańsk. Dzień ten powinien być corocznym świtem całego środowiska Lechii Gdańsk - sportowców, działaczy i kibiców. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak nie jest. Przecież to nie jest kosztowna sprawa, a niesie za sobą same korzyści. Poniżej możecie zobaczyć moją propozycję takiego święta.

Czytaj więcej: 77 urodziny Lechii Gdańsk - program obchodów