Colors: Yellow Color

Środa godzina 14:00, to nie najlepszy czas na oglądanie meczu na żywo. Większość z nas w tym czasie zaplanowane ma inne, ważniejsze, aktywności. Po spotkaniu dostaliśmy 5-minutowy skrót, który nie obrazuje wszystkiego, co mogliśmy zobaczyć na boisku. Jak wyglądała Lechia? Co ten mecz wniesie do naszej gry w lidze? Czas odpowiedzieć sobie na te pytania.

Czytaj więcej: Radunia - Lechia, na co warto zwrócić uwagę?

Wczoraj na kanale YouTube: Meczyki miał swoją premierę magazyn, który był zapowiadany jako ciekawy szczególnie dla kibiców Lechii i rzeczywiście dało się stamtąd dowiedzieć paru interesujących rzeczy, a jako że nie każdy dysponuje czasem, by obejrzeć cały materiał, to zapraszam na pigułkę informacyjną, w której zebrałem najciekawsze rzeczy.

Czytaj więcej: Afery Mandziary, trenerzy i Pietrzak - pigułka informacyjna

Jako że niezmiennie od 3 miesięcy Lechia ma zamiar ściągnąć 2-3 zawodników a czasu coraz mniej. Zatem wyciągamy pomocną dłoń dla naszego zarządu i proponujemy piłkarzy, którzy spełniają wymogi, by trafić do naszego klubu. Oczywiście będzie to jak wróżenie z fusów, ale Lechia w ostatnich latach działa według pewnych schematów, więc można się wczuć w Sławomira Wojciechowskiego odpalającego wieczorem transfermarkta i szukającego wzmocnień.

Czytaj więcej: Przewidujemy nowe transfery do Lechii!!!

Kariera Janka z Lechią rozpoczęła się fenomenalnie. Trafił on do Gdańska zimą 2021 roku i od razu zawojował pierwszy skład. Nie zagrał tylko w trzech spotkaniach, a w pozostałych zaliczył 934 minuty. Jego występy mogły się podobać, a w letnim okienku kibice Lechii śmieli się, że to jedyny piłkarz w kadrze, na którym Lechia jest w stanie zarobić. Oczywiście było to raczej niemożliwe, bo grał u nas dopiero pół roku, ale z naszym zarządem nic nie wiadomo. Wtedy też mówiono o ponownym zainteresowaniu włoskich klubów (z którymi Lechia wcześniej wygrała walkę o pomocnika).

Czytaj więcej: Jan Biegański - niespełnione nadzieje?