lechia

Rozmawiamy z nowym rzecznikiem prasowym Lechii Panem Michałem Lewandowskim.

Lechia.net: Część z kibiców nie jest zadowolona z ilości transferów dokonanych w tym okienku transferowym - chcieliby zobaczyć więcej nowych twarzy w drużynie. Jak klub odnosi się do takich wypowiedzi?
ML: Po zaledwie trzech kolejkach nowego sezonu stawia się tezę o popełnionych błędach i na jakiej podstawie twierdzi się, że transferów jest mało? Nie chodzi o ilość, tylko o jakość. Czas na ocenę rzeczywistą jest zdecydowanie zbyt krótki. Klub nie będzie licytował się na ilość zawodników jakich miałby sprowadzać. Nie od ilości bowiem zależy jakość gry drużyny.

Lechia.net: W prasie pojawiły się spekulacje, że do klubu ma trafić Marti Rierola?
ML: Jeśli w najbliższych dniach do Gdańska przyjedzie nowy zawodnik, klub ogłosi ten fakt. Nie będziemy spekulowali co do nazwisk.

Lechia.net: Na inauguracji PGE Arena sporo osób narzekało na kiepski dojazd do stadionu. Czy klub podjął jakieś działania w celu poprawienia tej sytuacji?
ML: Od kilku tygodni trwają rozmowy ze wszystkimi instytucjami jakie mogą wpłynąć na poprawę komunikacji wokół nowego stadionu. Nie są one łatwe i wymagają wielu ustaleń. Klubowi również bardzo zależy na tym, aby maksymalnie usprawnić dostęp Kibiców do PGE Areny Gdańsk, natomiast wiele rzeczy w tym zakresie jest niezależnych od Lechii.

 

Zobacz poniżej w jakich warunkach kibice Lechii po meczu przemieszczali się na drugą stronę torów kolejowych.

Lechia.net

Lechia.net

Lechia.net