Rezerwy Lechii wygrały na wyjeździe ze Sztormem Kosakowo 4:0 i awansowały do kolejnej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski.

Biało-zieloni nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu występującego na co dzień w klasie Okręgowej. Do przerwy zespół prowadzony przez Dominika Czajkę prowadził skromnie, choć okazji strzeleckich nie brakowało. To Lechia grała atakiem pozycyjnym, gospodarze natomiast ograniczyli się do kontrataków.

W drugiej połowie Sztorm musiał zagrać nieco odważniej, co Lechia do bólu wykorzystała, zdobywając kolejne trzy bramki. Wygrała drużyna bardziej konkretna i przede wszystkim zdecydowanie lepsza.

Sztorm Kosakowo - Lechia II Gdańsk 0:4 (0:1)
Bramki: Gryszkiewicz (15.), Borcuch (51.), Rugowski (62.), Urbański (69.)

Lechia: Łobaczewski - Wszołek, Mikołajewski, Cegiełka (46. Dziurzyński), Kopania - Szymański (64. Lewandowski), Petk, Kaczorowski, Gryszkiewicz (70. Schopiński), Borcuch (59. Urbański) - Rugowski.