Drugi zespół biało-zielonych wygrał na wyjeździe z Cartusią Kartuzy 2:0 w meczu piłki wodnej nożnej. Bramki zdobywali Adrian Petk z rzutu karnego i Sebastian Rugowski.

Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią z uwagi na remont głównej płyty. To jeszcze nie był wielki problem, natomiast sporym utrudnieniem była woda zalegająca w niektórych częściach murawy. Piłkarze obu drużyn nie do końca walczyli z przeciwnikiem, ale w pierwszej kolejności z boiskiem. Nie było można w pełni zaprezentować swoich umiejętności.

Na pierwszego gola przyszło nam czekać do końcówki pierwszej połowy, gdy Adrian Petk skutecznie egzekwował rzut karny. W drugiej połowie bramkę dorzucił jeszcze Sebastian Rugowski i biało-zieloni zgarnęli komplet punktów, który pozwoli uciec z dolnej części tabeli.

Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk 0:2 (0:1)
Bramki: Petk (45. - karny), Rugowski (67.)

Lechia: Woźniak - Wszołek (46. Borcuch), Dymerski, Cegiełka, Mikołajewski - Żuk, Petk, Kaczorowski, Gryszkiewicz, Kopania - Rugowski.