Rezerwy Lechii przegrały na wyjeździe z Wdą Lipusz 0:3 w meczu 4. kolejki IV ligi. Biało-zieloni wciąż pozostają bez wygranej w tym sezonie.

Cztery mecze i tylko jeden zdobyty punkt. To bilans występujących w czwartej lidze rezerw Lechii. Przed sezonem zapowiadano chęć awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, a póki co rzeczywistość jest zupełnie inna i biało-zieloni zajmują jedne z ostatnich miejsc w lidze.

W sobotnie przedpołudnie Lechia przegrała kolejny mecz, tym razem w Lipuszu z miejscową Wdą. Już do przerwy gospodarze prowadzili różnicą dwóch bramek i byli stroną przeważającą. Gdańszczanie zagrażali bramce rywala w zasadzie jedynie za sprawą Piotra Gryszkiewicza, natomiast były to sporadyczne akcje. W drugiej połowie Wda strzeliła kolejnego gola, tym razem z rzutu karnego.

Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 3:0 (2:0)

Lechia: Woźniak - Kobryń, Dymerski, Cegiełka (88. Woltman), Żuk - Lizakowski, Wszołek, Petk, Gryszkiewicz (86. Dziurzyński), Kopania - Szymański (79. Cieślicki).