Rezerwy Lechii pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi. W czwartek biało-zieloni bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Jaguarem Gdańsk.

Po ostatniej porażce z rezerwami Arki, tym razem Lechia udała się na boisko Jaguara Gdańsk, który w weekend przegrał z GKS-em Przodkowo 1:3. Oba zespoły miały więc coś do udowodnienia.

Jak wyglądało spotkanie? Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Lechii, jednak nie udało się udokumentować przewagi golem. Najlepszą sytuację stworzyli sobie jednak gospodarze, ale Maciej Woźniak okazał się lepszy w sytuacji sam na sam z napastnikiem Jaguara.

Druga połowa była nieco bardziej wyrównana. Optyczną przewagę miała Lechia, natomiast brakowało ostatniego podania lub po prostu precyzji przy uderzeniu. Ponownie bliżej gola byli gospodarze, lecz przyjezdnych uratował słupek.

Tym razem w składzie nie znalazł się żaden piłkarz z przeszłością w PKO Ekstraklasie.

Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0:0

Lechia: Woźniak - Żuk, Kopania, Cegiełka, Szukiełowicz - Rugowski, Wszołek, Petk, Gryszkiewicz, Cieślicki (55. Kałuziński) - Sezonienko (83. Borcuch).