Rezerwy Lechii wygrały na wyjeździe z zespołem Wikędu II Luzino 5:0 i awansowały do kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. Trzy gole dla Lechii zdobył Piotr Gryszkiewicz.

Po dość niemrawych pierwszych trzydziestu minutach biało-zieloni doszli do głosu i praktycznie w 120 sekund załatwili sprawę awansu. Najpierw swój własny strzał z rzutu karnego dobił Adrian Petk, następnie dorzucił asystę przy golu Piotra Gryszkiewicza i było "pozamiatane". Gospodarze nie mieli zbyt wielu argumentów, a w dodatku w 55. minucie Lechia podwyższyła prowadzenie - ponownie za sprawą dwójkowej akcji Petka z Gryszkiewiczem, który parę minut później skompletował hat tricka.

Wikęd II Luzino - Lechia II Gdańsk 0:5 (0:2)
Bramki: Petk (35.), Gryszkiewicz (37., 55., 64.), Rugowski (86.)

Lechia: Łobaczewski (46. Chmielewski) - Wszołek, Mikołajewski, Cegiełka, Szymański - Rakowski, Kaczorowski, Petk, Borcuch, Lewandowski (46. Rugowski) - Gryszkiewicz.