Lechia Gdańsk 1:1 Pogoń Szczecin

W sparingu rozegranym we Wronkach ekstraklasowa Lechia Gdańsk zremisowała z beniaminkiem pierwszej ligi Pogonią Szczecin 1:1 (1:0). Bramkę dla biało-zielonych w 21 minucie zdobył Krzysztof Bąk, wyrównanie dla Portowców zdobył Piotr Petasz w 64 minucie meczu, po uderzeniu z rzutu wolnego.

Lechia Gdańsk (I połowa): M.Bąk, K.Bąk, J.Manuszewski, S.Koznas, P.Cvirik, Maciej Rogalski, Ł.Surma, P.Nowak, K.Piatek, M.Kaczmarek, I.Lukjanovs
Lechia Gdańsk (II połowa): P.Kapsa, K.Bak, J.Manuszewski, S.Koznas, A.Mysona, M.Kowalczyk, Ł.Surma (R.Hirsz), M.Bajić, P.Nowak (A.Rybski), M.Kaczmarek (D.Szuprytowski), I.Lukjonovs (M.Łuczak)
Pogoń Szcecin: R.Janukiewicz (K.Pyskaty), M.Nowak, M.Mysiak, K.Hrymowicz, M.Woźniak, Maksymilian Rogalski, T.Parzy, P.Koman (K.Kazadi-leonowicz), P.Pietruszka, O.Mosklaewicz, P.Dziuba (M.Lebedyński) - P.Petasz

Źródło: 90minut/ Pogoń Szczecin / sportowefakty.pl