lechia

Brazylijczyk Nilido nie zagra w Lechii Gdańsk- poinformował Nas rzecznik klubu Pan Michał Lewandowski.

Temat Nilido już upadł?

Temat jest nieaktualny.

Transfery będą tylko po tym jak uda sprzedać się Traore?

Nie. Pokazuje to choćby przykład Partyka Tuszyńskiego, czy zawodników, którzy sukcesywnie przyjeżdżają na testy i są obserwowani.

Jaki jest status Sazankanou oraz Bensona?

Aliaksandr Sazankou jest po zabiegu i przechodzi rehabilitację. Fred Benson spóźnił się z powrotem po wolnym. Miał najpierw stawić się w siedzibie klubu, ale tego nie zrobił. Od czwartku trenuje z rezerwami. Czeka go jeszcze rozmowa w klubie, będzie musiał wyjaśnić powody swojego spóźnienia.

Kto może wzmocnić pozycje na których dalej są wakaty- nic nie słychać, nic nie widać?

Wzmocnić chcemy m.in. prawą obronę. Testowaliśmy już na tej pozycji trzech kandydatów, więc nie można zgodzić się z argumentem "nic nie słychać, nic nie widać". Natomiast nie będziemy rozmawiali o nazwiskach hipotetycznych, czy zawodników, których nie ma na testach.

 Drużyna nie realizuje celu, może spaść z ligi, czy klub nie boi się, że frekwencja na PGE Arena będzie jeszcze niższa? Nie wszyscy kibice mają ochotę kupować kolejny karnet, czy bilet na taką „padakę”, Co klub ma zamiar zrobić, by ludzie przyszli na stadion?

 Spadająca frekwencja nie cieszy nas. Zdajemy sobie jednak sprawę, że determinuje ją w znaczącej mierze gra I zespołu. Dlatego chcemy maksymalnie wykorzystać przerwę zimową na jak najlepsze przygotowanie drużynę do rundy wiosennej. O innych pomysłach na promocję i zwiększenie frekwencji na stadionie będziemy informowali w odpowiednim czasie.