Colors: Pink Color

Zakłady bukmacherskie Superbet uruchomiły nową wersję całkowicie darmowej gry SuperGame. Edycja pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom piłkarskiej Ekstraklasy. Do wygrania co tydzień minimum 50 000 złotych, a kwota ta może z każdą kolejką rosnąć o kolejne 25 000 złotych bez ograniczeń. Wystarczy dobrze odgadnąć dokładne wyniki meczów rodzimej ligi - bez wkładu i bez ryzyka.

Czytaj więcej: Nowa gra online dla kibiców Ekstraklasy!

Już w piątek o godz. 19.00, na Stadionie Polsat Plus Arena w Letnicy, reprezentacja Polski kobiet zmierzy się z reprezentacją Belgii w eliminacjach do Mistrzostw Świata Kobiet 2023.  W konferencji prasowej poprzedzającej ten mecz wzięły udział selekcjonerka reprezentacji Polski Nina Patalon, pomocniczka reprezentacji Dominika Grabowska oraz Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. 

Czytaj więcej: Już w piątek mecz Polska - Belgia na Stadionie w Letnicy!

- Przychodząc do Lechii, nie nastawiałam się na wyniki. Nie chciałam czuć tej presji, którą miałam w Medyku. Ona mnie męczyła. Przyszłam do Lechii, żeby gra w piłkę sprawiała mi przyjemność -  mówi w rozmowie z Lechia.net Weronika Szmatułą, 20 - letnia piłkarka Lechii Gdańsk

Czytaj więcej: Szmatuła: Przyszłam do Lechii, żeby gra w piłkę sprawiała mi przyjemność