Colors: Pink Color

Jako redakcja nie skupiamy się wyłącznie na informowaniu Was o sprawach bieżących, ale sporo miejsca na naszej stronie zajmują historyczne zbiory. Dzisiaj zapraszamy do lektury odświeżonej strony z kolekcją programów meczowych. Obecnie nasz zbiór liczy 152 programy, mamy jednak nadzieję, że dzięki waszej pomocy stale będzie się rozrastał.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Aktualizacja i nowa odsłona kolekcji programów meczowych

Lechia Gdańsk, kolejny ligowy mecz, z uwagi na pandemię koronawirusa zmuszona jest rozgrywać bez udziału publiczności. Wychodząc więc naprzeciw naszym czytelnikom, zapraszamy na relację LIVE z dzisiejszego spotkania, którą przeprowadzimy na naszym Twitterze. Przypominamy, że spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 na stadionie Energa.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Relacja LIVE z meczu Lechia Gdańsk-CRACOVIA

Lechia Gdańsk, podobnie jak inne drużyny, z uwagi na pandemię koronawirusa zmuszona jest rozgrywać swoje mecze bez udziału publiczności. Wychodząc więc naprzeciw naszym czytelnikom, zapraszamy na relację LIVE z 44 Wielkich Derbów Trójmiasta, którą przeprowadzimy na naszym Twitterze, Przypominamy, że spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie Energa.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Relacja LIVE z 44WDT Lechia Gdańsk vs. Arka Gdynia