Colors: Pink Color

Dla wielu, szczególnie starszych, kibiców programy meczowe są nierozłącznym elementem widowiska sportowego. Bardzo popularne są na zawodach żużlowych ale także od lat towarzyszom meczom piłkarskim. W XXI wieku powoli kluby przestają je wydawać. W dobie powszechnego dostępu do Internetu nie mają już one praktycznie racji bytu.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Kolekcja programów w nowej odsłonie

W roku 2015 Lechia Gdańsk obchodziła swoje 70 urodziny. Czas bardzo szybko leci. Wielkimi krokami zbliża się właśnie kolejna rocznica - 75 lat! Nasza redakcja z tej okazji przygotowała niespodziankę dla czytelników. Zachęcając do wspólnego odliczania do tego święta, zapraszamy Was do lektury książki, którą będziemy publikować w 70 odcinkach. Tak w 70 bo tyle tygodni dzieli nas od 75 urodzin a dodatkowo właśnie tyle rozdziałów posiada publikacja.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: 75 urodziny Lechii już za 70 tygodni!

Rozgrywki LOTTO Ekstraklasy już w marcu trafią na antenę Telewizji Polskiej. Platforma nc+ udzieliła sublicencji TVP na transmisję meczów w rundzie wiosennej, na co zielone światło dała Ekstraklasa S.A. W rezultacie w telewizji otwartej pokazywane będzie jedno spotkanie w każdej z ostatnich 11 kolejek bieżącego sezonu, równolegle do transmisji w nc+. Najbliższy mecz, który będzie można obejrzeć w TVP, to hit Wisła Kraków – Legia Warszawa zaplanowany na 31 marca.

Dodaj komentarz
Czytaj więcej: Od 27. kolejki mecze LOTTO Ekstraklasy w TVP