W meczu zamykającym 10. kolejkę PKO Ekstraklasy Lechia Gdańsk wygrała z Legią Warszawa 3:1. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej trenera Tomasza Kaczmarka oraz Czesława Michniewicza

- W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze, graliśmy piłką, do przodu, kontrolowaliśmy większe fazy meczu. Przed drugą połową zawodnicy wykonali w szatni bardzo dobrą robotę, nastawiając się na drugi mecz.  Wiedzieliśmy, że przeciwnik zrobi cztery zmiany i całkowicie inaczej wyjdzie.  Wiedzieliśmy, że w drugiej połowie będą mieli więcej technicznych zawodników i będą próbowali nas zdominować. Moi zawodnicy wykonali dobrą pracę. Była duża dyscyplina, dobre reakcje, dobra praca na nogach, mało fauli, dużo wygranych piłek „fifty-fifty”.  - powiedział po meczu trener Lechii Tomasz Kaczmarek.

- Nie chcę nic ujmować Lechii. Zagrali dobre spotkanie, wygrali, strzelili trzy bramki, ale ciężko mówić o zaskoczeniu. Tak jak my nikogo nie zaskakujemy w lidze, tak nikt nas nie zaskakuje. Lechia miała dzisiaj lepszy dzień i wykorzystała swoje sytuacje - powiedział po meczu trener Legii Czesław Michniewicz.