Piłkarki przegrały drugi mecz kontrolny. Tym razem uległy drugoligowej WAP Włocławek 2:0.

W niedzielne popołudnie biało-zielone udały się do Włocławka, żeby tam zmierzyć się z drużyną WAPa Włocławek. Pierwsza połowa była wyrównana. Zarówno piłkarki z Włocławka jak i gdańszczanki stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Do przerwy jednak żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie.  W drugiej połowie w bramce Lechii stanęła 15-letnia Zosia Pierzchlinska, a w defensywie zagrały zmienniczki. W poczynienia gdańszczanek wkradła się niedokładności. Ostatecznie lepsze okazały się włocławianki, wygrywając 2:0.

- Mecz wyrównany. Daliśmy pograć Zosi na bramce i całej ławce rezerwowych, ogólnie dużo dobrych momentów. Trochę zabrakło -  powiedział po meczu trener Bandrowski.

Dla podopiecznych trenera Roberta Bandrowskiego był to drugi sprawdzian poprzedzający przygotowania do kolejnego sezonu III ligi. W poprzednim sparingu biało-zielone uległy pierwszoligowym Stomilankom Olsztyn 3:1.