Nowa miotła w Klubie zatem pora na nowości na naszej stronie.

Startujemy dziś z nowym cyklem "Skrót Biało-Zielonych aktualności". Mamy nadzieję, że przypadnie on Wam do gustu i będzicie wyczekiwali go co tydzień.

➡ Bilans nowego trenera w rozgrywkach Ekstraklasy: ⚽156 meczów, 58 Z, 44 R, 54 P.
➡ Dwaj byli trenerzy Lechii obchodzili w tygodniu urodziny. ????Bobo Kaczmarek 68, ????Paweł Janas 65. Wszystkiego dobrego!
➡ Nie jest pewny stan przygotowania do kolejnego meczu Pawła Stolarskiego ❌. W ostatnim meczu z Zagłębiem nabawił się silnego stłuczenia barku.
➡ W ostatnim meczu z Zagłębiem, Lechia oddała tylko 1 celny strzał na bramkę Dominika Hładuna.
➡ Lukas Haraslin dostał powołanie do młodzieżowej kadry Słowacji U-21 na mecze eliminacji MME z Albanią.
➡ Simeon Sławczew dostał powołanie do kadry Bułgarii na mecze towarzyskie z Bośnią i Hercegowiną oraz Kazachstanem.
➡ Młodzi adepci Akademii LG rocznik 2011 zagrali 2 mecze sparingowe z rówieśnikami z Kaliningradu. Oba wysoko wygrane. #GoodJob
➡ Biało-Zielona rodzina powiększyła się. 5 marca Simeon Sławczew został ojcem. Mały Antoan ????z pewnością zmobilizuje tatę do jeszcze lepszej gry. Gratulacje dla młodych rodziców!
➡ Mateusz Żukowski dostał powołanie do reprezentacji Polski U-17. Młoda drużyna zagra z Gruzją, Macedonią oraz Irlandią w ramach eliminacji do tegorocznym MME.

Już dziś dołącz do nowej grupy Lechia.net na FB

➡ Centralna Liga Juniorów wraca do gry. Juniorzy Starsi rozpoczną wiosenne zmagania od meczu w domu w najbliższą sobotę o godzinie 11.00. Przeciwnikiem biało zielonych będzie drużyna Podbeskidzia B-B.
➡ Maciej Kalkowski jest asystentem już 6 trenera w Gdańsku. Przed P. Stokowcem, asystował odpowiednio: Nowak (66 meczów), Brzęczek 30, Owen 16, von Heesen 12, Banaczek 3 plus 7 gier wspólnie z Tomkiem Untonem.
➡ 30 listopada 2017 - ostatni raz na ławce usiadł Florian Schikowski. P. Stokowiec zapowiedział czystą kartę dla każdego z piłkarzy LG czy to oznacza rotację❓
➡ Zespół CLJ zasilił Maciej Brzozowski występujący dotychczas w młodzieżówce Resovii.
Jednego punktu w klasyfikacji kanadyjskiej brakuje Marco Paixao do pozycji nr 3 (wspólnie ze Świerczokiem).
➡ Flavio nie strzelił gola już od 345 minut. Ostanie trafienie zanotował w meczu z Sandecją niemal 3 miesiące temu. Nasz drugi skrzydłowy Sławek Peszko czeka na gola jeszcze dłużej - od 413 minut.
➡ Sędzia Jarosław Przybył, który będzie rozjemcą sobotniego meczu, pokazał jak do tej pory 85 żółtych i 3 czerwone kartki. Średnio 4,72 żółtej na mecz. W niedzielę może być naprawdę gorąco.
➡ A. Mandziara w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego” zapowiedział, że A. Owen odszedł z klubu definitywnie i nie przewiduje z nim jakiejkolwiek współpracy. Tak więc do chwili podjęcia przez Owena jak i Nowaka nowej posady Lechia będzie opłacać 3 szkoleniowców.
➡ W niedzielnym meczu w 18 gości zabraknie kontuzjowanego Phillipsa oraz zawieszonych za kartki Jędrzejczyka, Astiza oraz Antolića.
➡ Przypominamy o spotkaniu z udziałowcami mniejszościowymi oraz Lwami Północy, już dzisiaj o 19.00 w Sali konferencyjnej.

Jesteśmy ciekawi waszej opinii, na temat naszego nowego raportu.

Czy taki rodzaj przekazywania wiadomości jest odpowiedni? Docelowo przewidujemy jeden raport tygodniowo w okolicach piątku. Bardzo prosimy o uwagi, prośby i wskazówki.