Mecz Lechii z Barceloną to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych roku i niezapomniane przeżycie dla każdego fana piłki nożnej.

Biorąc udział w konkursie organizowanym przez redakcję Dziennika Bałtyckiego masz szansę wygrać bilet na to niezwykłe wydarzenie! Przyłącz się do zabawy, aby 20 lipca obejrzeć na żywo grę Biało-Zielonych oraz legendarnego zespołu, w którego składzie grają takie gwiazdy, jak Leo Messi, Gerard Pique, czy Xavi.

Dziennikarze przygotowali 2 konkursy. Jeden adresowany do fanów Lechii, drugi do fanów Barcelony. Aby wziąć udział w pierwszym, należy przysłać zdjęcie, które ukazuje, jak bardzo kochacie Lechię. Może to być np. fotka w koszulce ulubionej drużyny, z plakatem, podczas meczu – wybór należy do Was. Na fotce musi widnieć zgłaszający. 

W obu konkursach bilet wygrywa 5 osób, które zdobędzie najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. Będzie się ono odbywało w serwisie naszemiasto.pl, oraz za pośrednictwem Facebooka. Głosy oddane za pośrednictwem Facebooka będą miały dwukrotnie większą wartość. Głosowanie potrwa do 19 lipca do godziny 12. Zgłoszenia można dodawać przez cały czas trwania konkursu. Dziennie na jednego kandydata można oddać maksymalnie 5 głosów. Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Pokaż jak bardzo kochasz Lechię

Źródło: gdansk.naszemiasto.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora