Wielkie odliczanie rozpoczęte! Już za osiem dni na PGE Arena Gdańsk będziemy świadkami wielkiego, piłkarskiego wydarzenia.

W sobotę 20 lipca 2013 roku o godzinie 20:30 na stadionie PGE Arena, Katalończycy zagrają towarzyski mecz z Lechią Gdańsk. Ten dzień dla wielu polskich fanów piłki nożnej to prawdziwe święto i niepowtarzalna okazja żeby zobaczyć występującą FC Barcelonę przeciwko Lechii Gdańsk.

Dla wszystkich kibiców, którzy nie zdołali jeszcze zakupić biletów na Super Mecz organizatorzy przygotowali wielką niespodziankę! Już dziś rozpoczyna się weekendowa akcja promocyjna!

Od dzisiaj, od godziny 9:00, w kasach stadionu bilety III kategorii można nabywać w cenie 200 złotych! Ale to nie wszystko…

2 bilety w cenie 1? Tak! Kup bilet I lub II kategorii na spotkanie FC Barcelona vs. Lechia Gdańsk, a drugi od Sponsora otrzymasz GRATIS! „NAC rozdaje bilety” – wytnij kupon z Dziennika Bałtyckiego lub odszukaj go na stronie internetowej, a następnie okaż przy zakupie biletu w kasie! Bilety I kategorii dostępne w cenie 450 złotych, wejściówki II – kategorii 400 złotych!

Przypominamy, że promocyjne bilety można zakupić tylko w kasach stadionu, od piątku do niedzieli w godzinach 9:00 – 17:00! Przy zakupie należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora