Chcesz, aby przed meczem Lechii Gdańsk z Barceloną Twoje dziecko wyprowadzało jednego z piłkarzy Lechii na murawę stadionu?

Weź udział w konkursie!

Redakcja "Dziennika Bałtyckiego", wraz z organizatorem meczu firmą Polish Sport Promotion, zapraszają do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie dziewięciorga dzieci, które będą wyprowadzać piłkarzy Lechii na murawę stadionu PGE Arena przed meczem ze słynną Barcą! Dla dziecka i jego rodziców, oprócz sporej dawki radości, takie wydarzenie to również wspomnienie na długie lata i fantastyczna pamiątka.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przysłać zdjęcie małego kibica w wieku od 6 do 10 lat.

Do dziecięcej asysty dla piłkarzy Lechii Gdańsk trafi dziewięcioro dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. Przez cały czas trwania plebiscytu głosy można oddawać w serwisie internetowym Dziennika Bałtyckiego, a także za pośrednictwem facebookowej aplikacji.

Głosowanie zakończy się w czwartek, 18 lipca o godz. 12, a zgłoszenia dziecka można przesyłać przez cały czas trwania plebiscytu.

Każde dziecko wyprowadzające piłkarzy na mecz oraz jego opiekun otrzymają bilet na mecz!

Zgłoszenia dziecka może dokonać tylko jego pełnoletni opiekun. W formularzu zgłoszeniowym w polu „Nazwa” należy wpisać imię i nazwisko dziecko, w polu „Opis” - imię i nazwisko opiekuna dziecka, wiek dziecka oraz telefon kontaktowy opiekuna dziecka (dane tylko do wiadomości redakcji).

Wyprowadzanie piłkarzy przez dzieci od dłuższego czasu cieszy się w Europie olbrzymim zainteresowaniem, bo wiadomo, że każdy rodzic, który jest kibicem piłkarskim, chciałby, aby jego dziecko mogło potrzymać za rękę swojego idola z boiska i wyjść z nim na środek murawy przy wielotysięcznej widowni. W Polsce takie przedsięwzięcia nie mają jeszcze długiej tradycji, ale i pod tym względem szybko nadrabiamy stracony czas.

Tu prześlij zdjęcie

Źródło: Dziennik Bałtycki

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora