Już tylko niewiele ponad dwa tygodnie zostały do wielkiego wydarzenia sportowego, jakim będzie Super Mecz z udziałem FC Barcelony i Lechii Gdańsk.

Towarzyskie spotkanie na PGE Arenie w Gdańsku to niecodzienna okazja dla polskich kibiców, by zobaczyć na żywo jeden z najlepszych klubów świata z Leo Messim na czele.

Dla wielu zawodników katalońskiego klubu Super Mecz będzie powrotem na stadion w Gdańsku wybudowany specjalnie na EURO 2012. To właśnie na tym pięknym obiekcie rozpoczęli – w barwach reprezentacji Hiszpanii – marsz po tytuł Mistrzów Europy.

20 lipca 2013 r. o godz. 20.30 na murawie PGE Areny przeciwko nim staną zawodnicy Lechii Gdańsk, polskiego klubu piłkarskiego o długiej tradycji i ciekawej historii. Dla zawodników Dumy Katalonii spotkanie z zespołem naszej Ekstraklasy będzie pierwszym z pięciu meczów towarzyskich w ramach europejskiego tournée (w następnym meczu, 24 lipca, Barcelona zagra z Bayernem Monachium).

Z kolei piłkarze z Gdańska podkreślają, że pojedynek z mistrzem Hiszpanii jest dla nich niecodzienną okazją do sprawdzenia swych umiejętności na tle jednej z najbardziej utytułowanych drużyn świata.

Wszystkie najważniejsze informacje o meczu, drużynach, biletach czy organizatorach znajdują się na stronach www.super-mecz.pl i www.bilety.psport.pl.

Źródło: własne

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora