Najbliższy mecz Lechii z Budowlanymi Łódź, odbędzie się na bocznej płycie stadionu przy ul. Traugutta.

Niestety, ale rugbiści nie mogą wejść na główną płytę, która od piątku jest już zamknięta ze względu na rozpoczynający się w poniedziałek mecz Polska – Grecja.

Klub starał się o to, aby była możliwość rozegrania tak ważnego meczu na głównej płycie. Problemem jest oficjalny mecz piłkarzy reprezentacji Polski, który ma się odbyć w poniedziałek. Na stadionie przy Traugutta zmierzą się „Młode Orły”, których rywalem będzie Grecja. Ze względu na wymogi federacji piłkarskiej, boisko musi być już zweryfikowane w sobotę. To oznacza, że już nikt nie może na nie wejść, aż do momentu meczu.

W opcji jest boisko przy ul. Grunwaldzkiej jednak jest ono aktualnie w opłakanym stanie. Murawa jest twarda i nierówna, a w dodatku jakiś czas temu został rozsypany piach, który niestety zawierał drobne kamienie i kawałki szkła.

Ze względu na zdrowie zawodników oraz trochę podbramkową sytuację, zdecydowano, że mecz Lechia Gdańsk – Budowlani Łódź odbędzie się jednak na bocznej murawie przy ul. Traugutta, która obecnie jest w doskonałym stanie. Takiego boiska trzeba szukać z lupą w całej Polsce. Może zaistnieć pewien dyskomfort dla Kibiców w oglądaniu spotkania, ponieważ postawiony jest niski płot (drugi plan zdjęcia - red.). Mamy nadzieję, że wszyscy którzy przyjdą na ten szlagierowy pojedynek wezmą pod uwagę ww fakty. Do zobaczenia na Traugutta!

BILETY

Klub wprowadza bilety na najbliższy mecz play off - Lechia Gdańsk vs Budowlani Łódź, sobota godzina 12.30.

Ceny: 10zł normalny, 5zł ulgowy, dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny.

Źródło: RC Lechia

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioBWebsite: https://www.dariob.net/
Redaktor Naczelny
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie badanie historii Klubu.
Ostatnio napisane przez autora