Colors: Cyan Color

W sobotę, o 13:00 (wstęp wolny) zapraszamy na mecz Ekstraligi Rugby z Awenta Pogonią Siedlce. Biało-zieloni zagrają na swoim domowym boisku przy Grunwaldzkiej 244 – nie może Was zabraknąć. Przed meczem seniorów boiska przy Grunwaldzkiej zajmą najmłodsi adepci rugby: odbędzie się pierwszy w tym sezonie Turniej Dzieci i Młodzieży.

Czytaj więcej: Ekstraliga Rugby: Lechia Gdańsk - MKS Pogoń Awenta Siedlce

Zapraszamy na pierwszy mecz sezonu Ekstraligi Rugby 2022/23! Do boju z Arką poprowadzi biało-zielonych duet trenerski Paweł Lipkowski – Rafał Kwiatkowski, a Lechiści, wzmocnieni powracającymi zawodnikami, na boisku zrobią wszystko, by ten mecz był dobrym otwarciem sezonu! Pierwszy mecz sezonu odbędzie się w niedzielę, 21.08, o 14:00. Klasyk z Arką został uznany za najlepszy mecz kolejki – transmituje go TVP w swojej aplikacji. My zapraszamy na stadion przy Grunwaldzkiej 244! Nie ma to jak poczuć rugby bezpośrednio – wstęp wolny!

Czytaj więcej: Derby Trójmiasta na otwarcie sezonu!

To był mecz, który trzymał w napięciu: przy Grunwaldzkiej 244 Lechiści walczyli o brązowy medal w sezonie 2021/22 ze Skrą Warszawa. Kibice stawili się tłumnie, niemal cała trybuna była zapełniona – ale tym razem Skra okazała się dla nas w Gdańsku zbyt mocna. Wynik 6:26 (6:6) sprawia, że brązowy medal zdobyli warszawiacy, a my kończymy sezon na czwartym miejscu Ekstraligi.

Czytaj więcej: Mały finał Ekstraligi Rugby dla Skry Warszawa [zdjęcia]