Zespół Lechii II Gdańsk pokonał na własnym boisku Gwardię Koszalin 3:0. Patrząc na wynik, można powiedzieć, że Lechia odniosła pewne zwycięstwo. Nic bardziej mylnego.

Wynik mógł być zgoła odmienny, gdyby piłkarze Gwardii przy stanie 0:0 wykorzystali 100% sytuację. Napastnik gości z 5 metrów strzelajac na pustą bramkę trafił .....w słupek.

Podopieczni Tomasza  Borkowskiego strzelali gole w samej końcówce meczu. Wynik otworzył w 74 minucie gry Łukasz Wiśniewski. Dziesięć minut później do siatki trafił Damian Kugiel, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Radosław Stępień.

Lechia II Gdańsk – Gwardia Koszalin 3:0 (0:0)