lechia

Zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu w Gdyni. Mamy nadzieję, że dostarczymy Wam dziś tylko same pozytywne informacje.

Wszystko oczywiście w nogach piłkarzy w Biało-Zielonych trykotach.

Do meczu zostało 50 minut. Stadion powoli się zapełnia. Na trybunie VIP pojawili się już przedstawiciele Lechii (Kuchar, Turnowiecki, Jenek).

45 minut do meczu. Na murawę wyszli rozgrzewać się piłkarze Lechii i na wstępię powitały ich "pozdrowienia".

Napięcie rośnie, od pierwszego gwizdka dzieli nas już tylko kwadrans. A kibice Arki zapomnieli chyba, że powinni pomagać swojej drużynie, cały czas "pozdrawiają" Lechię. Stadion wypełniony w jakichś 3/4.

Zostało 5 miniu.Na trybunie zameldował się viceprezydent Gdańska Maciej Lisicki, który pojawił się z prezydentem Sopotu, co jak wiadomo pokazuje komu kibicuje SOPOT :)

17:30 - piłkarze wychodzą na murawę. Niestety sektor gości jest dziś pusty więc szykuje się atmosfera jak na sparingu.

Lechia zaczęła w składzie: Kapsa, Deleu, Bąk, Vućko, Airapetian, Pietrowski, Surma, Nowak, Traore, Lukjanovs, Buval.

Już w 2 minucie groźnie pod bramką Lechii. Vućko - żółta kartka.

5 minuta zamieszanie w polu bramkowym Arki, niestety Traore nie opanował piłki.

6 minuta kolejna akcja Arki. Oby cały mecz był prowadzony w takim tempie. A kibice Arki, nie zważają na to że nas nie ma. Cały czas jadą na Lechię.

13 minuta gra się trochę uspokoiła.

18 minuta rzut wolny na bramkę Lechii ale zagrożenia nie było.

21 minuta znowu rzut wolny na bramkę Kapsy ale Paweł pewnie go broni.

28 minuta zrobiło się nerwowo na murawie. Trwają przepychanki między piłkarzami. Sędzia rozdaje żółte kartki by uspokoić atmosferę.

31' kolejna żółta kartka dla Lechii. Traore dostał za muśniecie rywala - żenada. (w kartkach 3:1 prowadzi Lechia).

36' Arka wychodzi na prowadzenie ale nie z takich opresji wychodziła Lechia. My wierzymy!!!

W tym momencie nastąpiła awaria interenetu na stadionie w Gdyni przez co nasza relacja musiała się zakończyć, za co przepraszamy.

Wynagrodzimy to Wam materiałami foto i video. Szczególnie te z fety powinny być ciekawe.