Zapraszamy na relację LIVE txt+foto z meczu 4 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią a ŁKS Łódź.

Lukjanovs (66'Sazankow)
rezerwowi: Buchalik, Popielarz, Andriuskevicius, Kożans, Dawidowski, Sazankow, Pietrowski

bramki:

żółte kartki: Deleu, Wiśniewski, Janicki (Lechia) - Saganowski, Kłus (ŁKS)

Mięciel (84'Smoliński)
rezerwowi: Wyparło, Adamski, Gieraga, Tomasz Nowak, Agwan Papikjan, Pruchnik, Smoliński

Trwa II połowa meczu

Odśwież stronę

18:25 Za chwilę pierwszy gwizdek. W tle lecą Pokolenia.

18:30 "My Wierzymy......" towarzyszy piłkarzom wychodzącym na boisko.

18:35 Od pierwszej minuty kibice Lechii ruszyli z dopingiem i mimo, że jest nas dziś sporo mniej to wykonanie o niebo lepsze HEJ LECHIA GOOOOL!!

Lechia.net

18:40 Możecie już oglądać pierwsze zdjęcia z meczu [link] Doping póki co wymiata, oby tak dalej.

18:50 20 minut meczu za nami. Piłkarze Lechii próbują przedostać się pod bramkę Velimirovica ale ich ataki są rozbijane przed polem karnym.

18:55 Lechia podkręca tempo. Przed chwilą Surma, teraz Wiśniewski groźnie strzelają na bramkę gości. Czekamy na pierwszą bramkę.

19:00 Z trybun słychać pozdrowienia dla Tuska i PZPNu a piłkarze Lechii tworzą kolejne sytuacje podbramkowe.

Lechia.net

19:05 35 minuta meczu. Szkoda, że po raz kolejny bez kibiców gości.

19:15 Na zakończenie pierwszej połowy kibice Lechii zgromadzeni za bramką dopingują machając setkami flag. Pięknie to wygląda. Tego właśnie zabrakło na inauguracji. OLE SUPER LECHIA GDAŃSK!!!

19:30 Ooooooooo Nasz rozpoczyna drugą połowę spotkania

Lechia.net

19:40 Lechia nie zwalnia tempa a kibice bawią się na całego.

19:50 Trwa napór Lechii. Tym razem Lukjanovs minimalnie obok słupka. Chwilę po tej akcji szybka kontra ŁKSu i już mogło być 0:1.

19:55 Akustyka stadionu jest wyśmienita. Niesie się właśnie chóralne "W Wolnym Miescie Gdańsku..." wszyscy kibice wybijają rytm oklaskami.

Lechia.net

20:00 Trenerzy dokonali zmian a Wiśniewski pracuje na miano piłkarza meczu. Kolejny jego strzał minimalnie obok słupka. Wypełniony stadion wspaniale prezentuje się w świetle jupiterów.

20:05 Do końca meczu zostało już tylko 10 minut. Schodzi Benson a w jego miejsce pojawia się Dawidowski. Oby przyniósł szczęście. "Gdańska Lechia Aejaeja ooo..."

20:10 Lechia marnuje akcję za akcją. Tak nie można grać. Kibice skandują MY CHCEMY GOLA!!! A do kośca już tylko 5 minut.

20:12 W sektorze dopingowym ponownie megaflagowisko i nieustający doping, jednak reszta stadionu gwizdami kwituje postawę piłkarzy Lechii. Lalalalalala GDAŃSKA LECHIA!

20:15 Pierwszy raz na nowym stadionie cierpliwość kibiców sięga zenitu. Słychać Lechia grać k... mać. A arbiter doliczył 4 minuty.

Lechia.net

20:20 Biało-Zieloni wygwizdani schodzą z boiska. Po tym meczu brawa należą się tylko publiczności. Wraz z końcowym gwizdkiem dali o sobie znać kibice ŁKSu, skandując Klubem Łodzi jest ŁKS