Rezerwy Lechii Gdańsk występujące w RWS Investment Group IV lidze w meczu 32 kolejki spotkały pokonały na wyjeździe drużynę Orkana Rumia 3:0. Brami dla Biało-Zielonych zdobyli 23' Karol Landowski, 74' Maciej Marek, 79' Adam Kucznier.

O krótki komentarz poprosiliśmy trenera Lechii II Dominika Czajkę: - Mecz bez większej historii. Przez cały czas duża przewaga naszej drużyny pod każdym względem. Sporo ciekawych zagrań w ofensywie powodowało zamieszanie pod bramką rywali i w jednej z nich Landowski skierował piłkę do pustej bramki po podaniu Lizakowskiego. Po przerwie z każdą minutą, zespół ambitnie grających gospodarzy, gasł przez co nasza dominacja była jeszcze większa i zaowocowało to zdobyciem kolejnych dwóch bramek. Zespół zagrał mądrze taktycznie i z dużą jakością w momencie posiadania piłki co pozwalało nam kontrolować przebieg gry i nie pozwalać na stwarzanie jakichkolwiek sytuacji podbramkowych. Dobre zmiany pozwoliły nam także utrzymywać tempo gry z czego jesteśmy bardzo zadowoleni .

Po 32 kolejkach Lechia II Gdańsk z dorobkiem 63 punktów zajmuje nadal trzecie miejsce w tabeli. Warto zauważyć, że swój mecz zremisował lider Grom Nowy Staw, dzięki czemu  Lechia, która rozegrała 1 mecz więcej, traci już tylko 3 punkty do pierwszego miejsca.

W następnej kolejce Lechia II zagra ponownie na wyjeździe. Je rywalem będzie zespół Powiśla Dzierzgoń. Mecz zostanie rozegrany 25 maja o godzinie 17:00.