Tylko jedną kolejkę rezerwy Lechii szczyciły się mianem najlepszej drużyny III ligi czytamy na Trojmiasto.pl.

Nic nie zapowiadało, że mogą stracić tę pozycję już w sobotę. Gościły co prawda również ekstraklasowe rezerwy Pogoni Szczecin, ale te nie walczą o miejsce w czubie tabeli, a uciekają przed strefą spadkową. Z drugiej strony w poprzedniej kolejce drużyna prowadzona przez byłego szkoleniowca Arki, Pawła Sikorę pokonała u siebie Bałtyk Gdynia 2:1. Tym samym zmniejszyła szansę biało-niebieskich w walce o awans do minimum.

Tomasz Unton, w porównaniu do poprzedniego meczu, tym razem dostał większe posiłki z pierwszej drużyny. W składzie rezerw pojawili się Marcin Pietrowski i Adam Dźwigała. Kolejne minuty dostał także Nikola Leković, który w poprzedniej kolejce wrócił po 5-miesięcznej przerwie na ligowe boiska.

Aktualna tabela III Ligi

Także w drugiej połowie doczekaliśmy się kolejnego powrotu. W 60 min. pojawił się na boisku Filip Malbasić. Serb zaczął trenować z drużyną już pod koniec marca. Wtedy wznowił treningu po urazie kolana, którego nabawił się 27 września, w meczu z... Pogonią II. Od tego momentu nie grał w żadnej z lig.

Raport meczowy [Lechia II - Pogoń II Szczecin 1:2]

Źródło: trojmiasto.pl

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora