Reprezentacja Serbii wygrała 1:0 z Paragwajem w meczu towarzyskim. Od pierwszej minuty w zespole gospodarzy grał Filip Mladenović.

Mladenović przebywał na boisku do 66. minuty, gdy zmienił go Milan Rodić. Według obserwatorów tego spotkania piłkarz Lechii zaprezentował się bardzo korzystnie, przekładając formę z klubu na reprezentację.

Serbowie od 63. minuty grali w przewadze jednego zawodnika, ale bardzo długo nie umieli znaleźć sposobu na przebicie się przez obronę rywala. Sztuka ta udała im się w jednej z ostatnich akcji meczu.

Serbia - Paragwaj 1:0 (0:0)
Bramka: Mitrović (90.)

Serbia: Rajković – Miletić (46. Gobeljić), Mitrović, Kolarov (67. Milunović), Mladenović (66. Rodić) – Radonjić, Milivojević (46. Lukić), Maksimović, Ljalić, Gaćinović –Mitrović.