W meczu eliminacji mistrzostw Europy Słowacja zremisowała u siebie z Walią 1:1. Przez nieco ponad dziesięć minut na murawie przebywał Lukas Haraslin.

Skrzydłowy Lechii i reprezentacji Słowacji wszedł na boisko w 79. minucie za Roberta Maka. Dostał mało czasu i nie zdołał wpłynąć na losy meczu. W dodatku w 88. minucie gospodarze musieli skupić się na obronie remisu, gdyż przyszło im grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Norberta Gyömbéra.

Po tym remisie Słowacja w dalszym ciągu jest na drugim miejscu w tabeli grupy E, ale do prowadzącej Chorwacji (wygrała swoje spotkanie z Węgrami) traci już trzy punkty.

Słowacja - Walia 1:1 (0:1)
Bramki: Kucka (53.) - Moore (25.)

Słowacja: Dúbravka – Pekarík, Gyömbér, Škriniar, Hancko – Kucka, Lobotka, Hamšík – Rusnák, Boženík (86. Šafranko), Mak (79. Haraslin).