Piłkarze Lechii występujący w Centralnej Lidze Juniorów pokonali na wyjeździe Escolę Varsovia Warszawa 1:0. Jedynego gola zdobył Kacper Sezonienko.

Lechia zaprezentowała się korzystnie na tle warszawskiego zespołu, choć na bramkę przyszło nam czekać aż do 45. minuty. To nie tak, że do tego momentu nic się nie działo, natomiast obu zespołom brakowało precyzji. Biało-zieloni wykorzystali jednak błąd gospodarzy na własnej połowie i dzięki wysokiemu pressingowi przeprowadzili szybką akcję, którą wykończył na wślizgu wracający po kontuzji Kacper Sezonienko.

To drugie zwycięstwo z rzędu gdańszczan, którzy na całe szczęście zapomnieli już o fatalnej serii i czterech kolejnych porażkach.

Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)
Bramka: Sezonienko (45.)

Lechia: Mirus - Pietrzak, Kapuściński, Drzazga, Majer - Sadowski, Rakowski (59. Tuleja), Sumiński, Kałuziński (71. Urbański), Cieślicki - Sezonienko (90. Bugajewski).