Zespół Lechii występujący w Centralnej Lidze Juniorów zremisował na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 3:3. Był to ostatni mecz biało-zielonych w tym roku.

Lechię spotkało w tym meczu wszystko to, co najgorsze. Szybko dwie stracone bramki (po dziesięciu minutach było już 2:0 dla Jagiellonii) i gol w ostatniej akcji spotkania. Gol, który kosztował biało-zielonych utratę dwóch punktów.

Wszystko dlatego, że po stracie drugiej bramki gdańszczanie zaczęli grać dużo lepiej. Jeszcze przed przerwą udało się trafić na 1:2, a druga połowa była w wykonaniu gdańszczan znacznie lepsza. Lechia zaatakowała odważnie, strzeliła dwa gole i wyszła na prowadzenie. Wydawało się, że mecz jest pod pełną kontrolą, jednak w samej końcówce zabrakło koncentracji i ostatecznie mieliśmy podział punktów.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 3:3 (2:1)
Bramki: Toporkiewicz (2., 9.), Żukowski (90.) - Nowakowski (45.), Kałuziński (77.), Niewiadomski (79.)

źródło: własne, fot. facebook.com/akademia.jagiellonia