Podopieczni trenera Tomasza Byszko z kolejną ligową porażką. Biało-Zieloni przegrali u siebie 2:5 z Cracovią.

Spotkanie z Cracovią nie zaczęło się najlepiej dla Biało-Zielonych. Już po 19. minutach goście prowadzili 2:0. W 20. minucie bramkę kontaktową zdobył Filip Koperski, jednak młodzi Lechiści nie zdołali doprowadzić do wyrównania. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:2.

Druga połowa nie rozpoczęła się najlepiej dla gdańszczan. Już po nieco ponad godzinie gry na tablicy wyników było 1:5. W 66. minucie Biało-Zieloni otrzymali rzut karny, który pewnie wykorzystał Bartosz Borkowski. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Za tydzień młodzi Lechiści zagrają na wyjeździe z Polonią Warszawa. W tabeli zespół Tomasza Byszko zajmuje 14. miejsce.

Lechia Gdańsk U19 - Cracovia U19 2:5

Bramki dla Lechii: 20' Koperski, 66' Borkowski

Skład Lechii: 1. Mikułko - 2. Brzęk, 3. Nikadon, 4. Rachwał, 5. Klessa, 7. Śmiglewski - 6. Juszczak, 8. Kopiczyński, 10. Płotka, 14. Koperski - 9. Borkowski