Lechia II Gdańsk na inauguracje przygotowań do rundy wiosennej zremisowała w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby z Bałtykiem Gdynia 1:1 (0:1).

Lepiej mecz zaczęli Biało-Zieloni, którzy już w 4 minucie objęli prowadzenie za sprawą Sebastiana Rugowskiego. Następnie zawodnik Bałtyku Sebastian Bartlewski, w krótkim odstępie czasu otrzymał dwie żółte kartki i tym samym już w 19 minucie musiał opuścić boisko.

Ze względu na treningowy wymiar spotkania obaj trenerzy zdecydowali, że Bałtyk nie będzie musiał kończyć meczu w dziesiątkę i trener Letniowski wprowadził zawodnika rezerwowego. Dla Bałtyku bramkę w 50 minucie strzelił Filip Sobiecki. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Bramki: Sobiecki 50' - Rugowski 4'

BAŁTYK: Matysiak (60'zawodnik testowany) - Andryszczak, Demiańczuk, zawodnik testowany (46'Sobczak), Korpalski (60'Gołubiński) - Sobiecki, Czerwiński, Kręcki (46'Sadowski), Biskup (60'Malanowski), Bartlewski (19'zawodnik testowany) - Marczak (60'zawodnik testowany)

LECHIA II: Michałowski (46'Chomicz) - Szukiełowicz (46'Sumiński), Wojtkowiak, Posyliuzhnyi (88'Gabryel), Kapuściński (80'Kaczyński) - Kopania, Wszołek, Kucznier (80'Włodarczyk), Cieślewski (46'Lekowski), Rycewicz (46'Kuźniarski) - Rugowski (61'Sezonienko).

źródło: trojmiasto.pl / własne