Tak, tak dobrze czytacie. Od dzisiaj macie możliwość sprawdzenia na naszej stronie kto był trenerem Lechii w praktycznie każdym meczu od 1945 roku.

Przez ostatnie 5 lat pracowaliśmy ciężko by zebrać w jednym miejscu informacje o wszystkich ligowych i pucharowych meczach Lechii Gdańsk.

A nie było tego mało. Uwzględniając występy drużyny rezerw i Młodej Ekstraklasy to prawie 2500 meczów rozegranych w ciągu 70 lat istnienia klubu.

Wszystkie mecze Lechii od 1945 roku

Nawigacja i wyszukiwanie konkretnych danych nie jest jeszcze dopracowana dlatego też prosimy o wyrozumiałość ale też zachęcamy do współpracy osoby, które swoją wiedzą (PHP itp.) i doświadczeniem wsparłyby nasze dzieło i pomogły rozbudować bazę tak, by każdy czytelnik mógł w łatwy sposób wyszukać interesujące go dane.

Mając na uwadze powyższe będziemy cyklicznie zachęcać Was do współpracy ale głównie do korzystania z naszej bazy meczowej poprzez publikowanie instrukcji jak poruszać się po całej bazie by znaleźć wszelkie informacje.

NOWOŚĆ! Od dzisiaj przeglądając bazę meczową znajdziecie informację o tym kto był trenerem Lechii podczas danego meczu.

Raport meczowy [1962-11-18 Lechia Gdańsk-Ruch Chorzów 1:3]

Równocześnie macie od teraz możliwość sprawdzić w profilu danego szkoleniowca w ilu meczach w danym sezonie i w całej karierze prowadził gdańską Lechię. Widać to doskonale na przykładzie Jerzego Jastrzębowskiego.

Profil Jerzego Jastrzębowskiego

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nasza wiedza jest ograniczona i dodatkowo przy wprowadzaniu tak dużej ilości informacji mogły zdarzyć się pomyłki. Dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych historią gdańskiej Lechii do wnikliwej analizy naszej bazy i pomocy przy jej dalszym uzupełnianiu.

Mamy nadzieję, że baza meczowa zachęci wielu z Was do pogłębiania swojej wiedzy o klubie któremu kibicujecie. Taki też cel towarzyszył nam gdy rozpoczynaliśmy prace.

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora