Przerwę w rozgrywkach jak zwykle wykorzystujemy na porządki na stronie.

Staramy się aktualizować wszystkie działy, by znajdowały się na nich wyłącznie aktualne dane. Dziś pora na podstronę "Kibice Lechii na wyjazdach".

Niestety z różnych względów miniony sezon był kolejnym, w którym nie było nam dane zaliczyć kompletu wyjazdów ale do tego należy się już chyba przyzwyczaić.

W sezonie 2014/15 Lechia niestety nie zaszalała w rozgrywkach Pucharu Polski. Biało-Zieloni zakończyli swój występ na pierwszym meczu w Stalowej Woli, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć kibiców z Gdańska.

W lidze wszędzie tam gdzie mogliśmy jechać, byliśmy obecni. Niestety jednak aż 7-krotnie nie było nam to pisane.

Kibice Lechii na wyjazdach w sezonie 2014/15

Ani razu w minionym sezonie nie udało nam się przekroczyć bariery 1000 osób a najbliżej tego byliśmy w meczu ostatniej kolejki w Białymstoku.

A który wyjazd Waszym zdaniem był najciekawszy? Zachęcamy do dyskusji.

Kibice Lechii na wyjazdach - wszystkie sezony

Masz jakieś uwagi? Znalazłeś błędy? Chciałbyś pomóc coś uzupełnić? Pisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na forum w specjalnie do tego utworzonym wątku.

Zachęcamy do dyskusji na forum

O AUTORZE
DarioB
Author: DarioB
Badacz Historii Lechii
Z portalem Lechia.net związany od 2003 roku. Wcześniej głównie foto, obecnie archiwa oraz badanie historii Lechii Gdańsk.
Ostatnio napisane przez autora